NAJBLIŻSZE SPOTKANIA
lp. termin nazwa spotkania nr liga faza rozgrywek grupa
1 2024-05-19 18:00 KS Bystra - Eskalacja 104 I runda zasadnicza -
2 2024-05-19 19:40 Kętucky - Rosomaki 105 II runda zasadnicza A
3 2024-05-25 09:00 Pretorianie - Rosomaki 41 II runda zasadnicza A
4 2024-05-25 10:40 Snipers - KS Bystra Youngsters 42 II runda zasadnicza B
5 2024-05-25 12:20 Hustlerzy Andrychów - Grim Reapers 43 II runda zasadnicza A
6 2024-05-25 14:00 Skawa Sharks - MUKK Pszczyna 44 II runda zasadnicza B
7 2024-05-25 15:40 Browary - Kętucky 45 II runda zasadnicza A
8 2024-05-25 17:20 Przekręty - Ziomale 46 II runda zasadnicza B
OSTATNIE WYNIKI
lp. termin nazwa spotkania wynik
1 2024-05-18 17:20 Fourty Plus - Grim Reapers 45:103
2 2024-05-18 15:40 UKS Basket Mikołów - Crazy Ducks 88:92
3 2024-05-18 14:00 Skawa Sharks - Snipers 94:52
4 2024-05-18 12:20 Browary - Hustlerzy Andrychów 58:57
5 2024-05-18 10:40 KS Bystra Youngsters - Ziomale 58:72
6 2024-05-18 09:00 Paloma Familia - Tygrysy z Miami 75:64
7 2024-05-12 15:00 Tygrysy z Miami - Browary 69:64
8 2024-05-12 13:20 Przekręty - Skawa Sharks 74:96
TABELA LIGA I
lp. nazwa punkty + - bilans
1 Double B Nation 14 711 517 194
2 MUKS Sari Żory II 13 588 490 98
3 Elementy 12 592 543 49
4 Shakers 11 567 517 50
5 LA 2028 10 426 481 -55
6 NSBB 9 468 564 -96
7 KS Bystra 9 519 538 -19
8 Eskalacja 9 513 567 -54
9 Big Bad Wolf 9 520 687 -167
TABELA LIGA II
lp. nazwa punkty + - bilans
1 Grim Reapers 13 603 380 223
2 Pretorianie 12 520 446 74
3 Rosomaki 12 476 385 91
4 Paloma Familia 12 552 546 6
5 Hustlerzy Andrychów 12 507 447 60
6 Fourty Plus 11 506 615 -109
7 Tygrysy z Miami 10 571 635 -64
8 Browary 8 432 537 -105
9 Kętucky 6 336 512 -176
TABELA LIGA II
lp. nazwa punkty + - bilans
1 Ziomale 12 543 320 223
2 Crazy Ducks 12 605 613 -8
3 Skawa Sharks 12 604 349 255
4 UKS Basket Mikołów 11 603 616 -13
5 Przekręty 11 474 397 77
6 KS Bystra Youngsters 11 581 525 56
7 Akademia Basketu 10 525 626 -101
8 Snipers 8 459 488 -29
9 MUKK Pszczyna 6 241 701 -460
Obejrzyj film
1 Ryszka Wojciech 2,4
2 Konopka Piotr 2,4
3 Solewodziński Miłosz 2,0
4 Wojas Kamil 1,9
5 Szopa Kamil 1,6
6 Pławecki Artur 1,4
1 Cechmajster Dominik 5,4
2 Olma Mikołaj 5,3
3 Zamora Stanisław 5,0
4 Mohamed Hamdi Ben 4,9
5 Koczy Rafał 4,5
6 Śpiewak Aleksander 4,4
vdl