NAJBLIŻSZE SPOTKANIA
lp. termin nazwa spotkania nr liga faza rozgrywek grupa
1 2018-10-21 17:20 Hustlerzy Andrychów - Daas Basket Hills Bielsko-Biała 27 I runda zasadnicza -
2 2018-10-21 19:00 New Men Style - Hawajskie Koszule Żory 28 I runda zasadnicza -
3 2018-10-21 20:40 Washington Bultens - Elefanty 29 I runda zasadnicza -
4 2018-10-27 10:00 Narnia 420ers - Houston Buckets 30 III runda zasadnicza B
5 2018-10-27 11:30 Apache - Koszykarscy Ziomale Żory 31 III runda zasadnicza B
6 2018-10-27 13:00 Akademia Basketu - Wrona Wings 32 II runda zasadnicza -
7 2018-10-27 14:40 NSBB - Aurochs 33 II runda zasadnicza -
8 2018-10-27 16:20 MożemY - Forklifts 34 II runda zasadnicza -
OSTATNIE WYNIKI
lp. termin nazwa spotkania wynik
1 2018-10-14 19:40 New Men Style - Shakers 74:58
2 2018-10-14 18:00 Washington Bultens - Hustlerzy Andrychów 57:50
3 2018-10-14 16:20 Akademia Basketu - MożemY 55:69
4 2018-10-13 15:00 Tokyo 2020 - Wrona Wings 80:58
5 2018-10-13 13:30 Narnia 420ers - Apache 87:78
6 2018-10-13 12:00 Crazy Ducks - Koszykarscy Ziomale Żory 60:79
7 2018-10-13 10:30 Wezwijcie Karetkę - 12 Małp 36:79
8 2018-10-13 09:00 Wolf Gang - Houston Buckets 78:71
TABELA LIGA I
lp. nazwa punkty + - bilans
1 Hawajskie Koszule Żory 4 154 145 9
2 Hustlerzy Andrychów 3 132 134 -2
3 New Men Style 3 143 137 6
4 Double B Nation 3 183 127 56
5 Galacticos Basket Żywiec 3 143 139 4
6 Washington Bultens 2 57 50 7
7 Shakers 2 135 156 -21
8 Daas Basket Hills Bielsko-Biała 2 100 192 -92
9 Elefanty 2 90 57 33
TABELA LIGA II
lp. nazwa punkty + - bilans
1 Rosomaki 4 180 128 52
2 MożemY 4 152 122 30
3 Wrona Wings 3 146 154 -8
4 Tokyo 2020 3 143 147 -4
5 NSBB 3 142 153 -11
6 Akademia Basketu 2 120 137 -17
7 Aurochs 2 114 173 -59
8 Forklifts 2 82 49 33
9 Grim Reapers 1 67 83 -16
TABELA LIGA III
lp. nazwa punkty + - bilans
1 12 Małp 4 169 89 80
2 Slam Drunk 2 56 44 12
3 Wolves 2 71 53 18
4 Wezwijcie Karetkę 2 80 135 -55
5 Czarno Biali 1 53 71 -18
6 Ała Boli 1 53 90 -37
TABELA LIGA III
lp. nazwa punkty + - bilans
1 Narnia 420ers 4 160 129 31
2 Wolf Gang 4 154 133 21
3 Koszykarscy Ziomale Żory 3 130 133 -3
4 Houston Buckets 3 131 113 18
5 Crazy Ducks 2 95 139 -44
6 Apache 2 140 163 -23
Obejrzyj film
1 Piasecki Bartosz 5,0
2 Wieczorek Mateusz 5,0
3 Masłowski Kamil 4,5
4 Sendecki Dariusz 4,0
5 Siwy Grzegorz 4,0
6 Grygier Michał 3,0
1 Szpit Sławomir 100,0%
2 Wszołek Miłosz 100,0%
3 Męcnarowski Piotr 100,0%
4 Jania Wojciech 100,0%
5 Brańka Andrzej 60,0%
6 Tokarski Rafał 58,8%
vdl