Aktualności






Najlepsza "5ka" 3. kolejki w 2 Lidze BLK!
08-10-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Kamil Żebrok (MożemY)
23 pkt (3x3), 3 zb, 3 as, 4 prz – eval 22

Jonathan Fragoso (Tokyo 2020)
14 pkt (2x3), 7 zb, 3 as, 1 prz – eval 15

Jakub Gunia (Czarno Biali)
28 pkt (6x3), 2 zb, 2 as, 3 prz – eval 20

Łukasz Warchoł (MożemY)
14 pkt (1x3), 5 zb, 5 as, 1 prz – eval 17

Wojciech Molitor (Team Rybnik)
14 pkt, 9 zb, 2 as, 4 prz, 4 bl – eval 20

MVP 3. kolejki w 2 lidze został Kamil Żebrok!






Najlepsza "5ka" 4. kolejki w 3 Lidze BLK!
08-10-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Mateusz Ilkiewicz (NSBB)
22 pkt (2x3), 21 zb, 12 as, 1 bl – eval 43

Rafał Pawlun (Przekręty)
19 pkt, 8 zb, 3 as, 4 prz – eval 19

Mariusz Grążawski (Fourty Plus)
26 pkt, 7 zb, 2 as, 4 prz – eval 31

Krzysztof Podstawny (Snipers)
25 pkt (1x3), 3 zb, 4 as, 9 prz – eval 32

Rafał Rabsztyn (KS Bystra)
25 pkt (2x3), 13 zb, 3 as, 2 prz, 1 bl – eval 33

MVP 4. kolejki w 3 lidze został Mateusz Ilkiewicz!






Zapraszamy na kurs sędziowski w Bielsku-Białej!
18-09-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Zapraszamy na kurs sędziowski w Bielsku-Białej organizowany przez Śląski Związek Koszykówki i Bielską Ligę Koszykówki!

Wszystkich zainteresowanych prosimy o jak najszybszy kontakt - rblachura@gmail.com - na zgłoszenia czekamy do 7 października!
Na podany powyżej e-mail należy również kierować wszystkie pytania dotyczące kursu sędziowskiego.

W wysłanej do nas wiadomości zawierającej zgłoszenie muszą znajdować się następujące dane - imię i nazwisko, miejscowość, data urodzenia, e-mail oraz numer telefonu. Zajęcia skierowane są do osób urodzonych w 2004 roku i starszych!

Wszystkie zajęcia teoretyczne i praktyczne będą odbywać się w Bielsku-Białej - zapraszamy szczególnie osoby z naszego regionu!

Kurs sędziowski odbędzie się pod warunkiem zebrania odpowiednio licznej grupy zainteresowanych osób!

Jeśli koszykówka to twoja pasja, masz ochotę przekonać się jak wygląda rywalizacja na parkiecie z zupełnie innej perspektywy, w dodatku poznać wiele nowych osób i odwiedzić ciekawe miejsca to zapraszamy na spotkanie organizacyjne!






Najlepsza "5ka" 3. kolejki w 1 Lidze BLK!
01-10-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Jan Koterwa (Butchercore)
18 pkt, 4 zb, 3 prz – eval 22

Maciej Miśkiewicz (Shakers)
32 pkt (6x3), 13 zb, 2 as, 1 bl – eval 36

Oskar Janicki (Wrona Wings)
26 pkt (1x3), 3 zb, 4 as, 4 prz – eval 20

Dominik Caputa (Galacticos Basket Żywiec)
23 pkt (5x3), 2 zb, 9 as, 2 prz – eval 31

Paweł Miśkiewicz (Shakers)
23 pkt (5x3), 8 zb, 5 as, 2 prz, 2 bl – eval 28

MVP 3. kolejki w 1 lidze został Maciej Miśkiewicz!






Najlepsza "5ka" 3. kolejki w 3 Lidze BLK!
01-10-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Jakub Pisarek (Fourty Plus)
22 pkt, 12 zb, 1 as, 3 prz, 1 bl – eval 29

Piotr Sordyl (Kentuchy Bucks)
19 pkt, 11 zb, 1 as, 1 prz – eval 20

Kajetan Błaszczyk (Akademia Basketu)
28 pkt, 17 zb, 6 as, 6 prz, 3 bl – eval 50

Dawid Gronostaj (Koszykarscy Ziomale Żory)
34 pkt (1x3), 12 zb, 1 as, 3 prz – eval 39

Grzegorz Kastelik (12 Małp)
27 pkt, 13 zb, 4 as, 2 prz – eval 28

MVP 3. kolejki w 3 lidze został Kajetan Błaszczyk!






Najlepsza "5ka" 2. kolejki w 1 Lidze BLK!
24-09-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Jakub Chrapek (Galacticos Basket Żywiec)
17 pkt (1x3), 10 zb, 2 as, 1 prz, 1 bl – eval 27

Rafał Tokarski (Butchercore)
25 pkt (7x3), 4 zb, 6 as, 2 prz – eval 36

Bartłomiej Bachta (Butchercore)
23 pkt, 10 zb, 5 as, 4 prz, 1 bl – eval 34

Szymon Ber (Wrona Wings)
11 pkt, 12 zb, 4 as, 2 prz – eval 21

Andrzej Brańka (Galacticos Basket Żywiec)
25 pkt (1x3), 5 zb, 4 as, 2 prz – eval 23

MVP 2. kolejki w 1 lidze został Rafał Tokarski!






Najlepsza "5ka" 2. kolejki w 2 Lidze BLK!
24-09-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Artur Tyc (Grim Reapers)
12 pkt, 18 zb, 9 as, 6 prz, 1 bl – eval 37

Piotr Liszka (Wolf Gang)
27 pkt, 12 zb, 6 as, 2 prz, 1 bl – eval 41

Piotr Marcol (Basket Hills Bielsko-Biała)
42 pkt (8x3), 9 zb, 7 as, 2 prz – eval 42

Jan Viscardi (Wolf Gang)
18 pkt, 8 zb, 4 as, 4 prz – eval 24

Krzysztof Stryczek (Rosomaki)
3 pkt (1x3), 12 zb, 10 as, 2 prz, 2 bl – eval 24

MVP 2. kolejki w 2 lidze został Piotr Liszka!






Najlepsza "5ka" 2. kolejki w 3 Lidze BLK!
24-09-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Michał Cieślar (Snipers)
10 pkt, 13 zb, 3 as, 1 prz – eval 19

Paweł Maślanka (NSBB)
17 pkt, 7 zb, 8 as, 2 prz, 1 bl – eval 29

Mateusz Mucha (Na Rondzie Team Żory)
22 pkt, 23 zb, 8 as, 5 prz, 3 bl – eval 55

Mariusz Grążawski (Fourty Plus)
25 pkt, 6 zb, 2 as, 2 prz – eval 21

Kamil Nowacki (Przekręty)
16 pkt, 7 zb, 2 as, 2 prz – eval 19

MVP 2. kolejki w 3 lidze został Mateusz Mucha!






45. edycja BLK - komunikat organizacyjny
24-09-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Zarząd Bielskiej Ligi Koszykówki w dniu 23 września 2019 roku podjął następujące decyzje:

W związku z pisemnym oświadczeniem kierownika zespołu ADEX Basket Team, pana Wojciecha Pokusy, z dnia 21 września 2019 roku, Zarząd Bielskiej Ligi Koszykówki postanowił nałożyć regulaminową karę w wysokości 200zł za oddanie walkowerem meczu z KS Bystra. Jednocześnie zobowiązać kierownika zespołu ADEX Basket Team do uzupełnienia składu zespołu zgodnie z zapisami zawartymi w regulaminie ligi (pkt. 12) w nieprzekraczalnym terminie 48 godzin (czyli do 26 września godz. 9:00) pod rygorem usunięcia z rozgrywek 45. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki.






Najlepsza "5ka" 1. kolejki w 1 Lidze BLK!
17-09-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Bartosz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory)
26 pkt, 12 zb, 1 as, 4 prz – eval 33

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
15 pkt, 7 zb, 16 as, 1 prz – eval 32

Tymoteusz Bednarczyk (Double B Nation)
29 pkt (4x3), 6 zb, 4 prz, 1 bl – eval 26

Aleksander Śpiewak (Elefanty)
27 pkt (2x3), 7 zb, 3 as – eval 23

Oktawian Przeliorz (Hawajskie Koszule Żory)
26 pkt (4x3), 3 zb, 3 as, 7 prz, 1 bl – eval 27

MVP 1. kolejki w 1 lidze został Bartosz Piasecki!
Obejrzyj film
1 Łukasiak Szymon 2,0
2 Szopa Kamil 1,8
3 Dąbkowski Tomasz 1,7
4 Konopka Piotr 1,3
5 Fenrych Jakub 1,2
6 Podgórniak Przemysław 1,0
1 Piasecki Bartosz 13,6
2 Męcnarowski Piotr 13,5
3 Fenrych Jakub 12,4
4 Staniek Tomasz 11,5
5 Malarz Kamil 11,0
6 Przybyła Zbigniew 10,8