Aktualności






Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
29-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

Dzisiaj zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3!

Chcielibyśmy z radością poinformować, że turniej będzie rozgrywany w czterech kategoriach:

OPEN Mężczyzn
1. Tokio 2020 - Czechowice-Dziedzice
2. WYCIECZKA - Bielsko-Biała
3. Team Narnia - Bielsko-Biała
4. Wątróbki1 - Wodzisław Śląski
5. Elefanty - Bielsko-Biała
6. Małe Punkty - Cieszyn
7. Parowozy - Bielsko-Biała
8. Bogdany - Cieszyn
9. KSB - Bystra
10. Dziadostffo - Bielsko-Biała
11. Eazy Money - Tychy
12. W szafie śpisz - Cieszyn
13. UKS Szczyrk Salmopol - Szczyrk
14. Kuce z Bronksu - Cieszyn
15. RKS HUWDU - Bielsko-Biała
16. Niggs in Bielsko 2 - Bielsko-Biala

U-18 M - 2001 i młodsi
1. HK Ziomki - Żory
2. JDT - Bielsko-Biała
3. Los Basketballeros - Bielsko-Biała
4. ANOBOMALIKI - Wodzisław Śląski
5. Dżony sinsy - Bielsko-Biała

U-16 M - 2003 i młodsi
1. Raptors - Bielsko-Biała
2. Akademia Basketu 1 - Bielsko-Biała
3. Akademia Basketu 2 - Bielsko-Biała
4. Triple Bulls - Bielsko-Biała
5. MGNBA - Bielsko-Biała (jedyna drużyna zgłoszona do kategorii U-14 M)

U-16 K - 2003 i młodsze
1. Czupakabry - Czechowice-Dziedzice
2. Monolaurylosofonowobursztyn Team - Bielsko-Biała
3. UKS 14 - Bielsko-Biała

W czasie turnieju odbędą się konkursy rzutów za 3 punkty, czy rzutów z połowy boiska, pod warunkiem dobrej pogody i rozgrywania turnieju na boiskach zewnętrznych.

Więcej szczegółów dotyczących turnieju, systemów rozgrywek w poszczególnych kategoriach, weryfikacji zespołów itd. w kolejnym komunikacie!






Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
20-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

W sobotę, 1 czerwca, odbędzie się Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3 - zapraszamy wszystkich spragnionych sportowej rywalizacji i świetnej zabawy!

Podobnie jak w poprzednich latach przygotowaliśmy specjalną stronę - www.3x3.com.pl - to właśnie tutaj można znaleźć praktycznie wszystkie informacje o turnieju, czyli możliwość rejestracji zespołów, potrzebne dokumenty, aktualne przepisy gry itd.

Rozpoczęcie turnieju o godz. 9:00 na obiektach kompleksu sportowego w Ośrodku Sportowo Rekreacyjnym "Victoria" (ul. Bratków 16 w Bielsku-Białej).

W tym roku zapisy do wszystkich kategorii będą możliwe do 29 maja (środa) do godz. 21:00, tylko i wyłącznie przez aktywny arkusz rejestracyjny, który dostępny jest na stronie www.3x3.com.pl.

Zgłoszenia zainteresowanych zespołów będziemy przyjmować w następujących kategoriach:

- OPEN Kobiet
- U-18 K (2001 i młodsze)
- U-16 K (2003 i młodsze)
- U-14 K (2005 i młodsze)


- OPEN Mężczyzn
- U-18 M (2001 i młodsi)
- U-16 M (2003 i młodsi)
- U-14 M (2005 i młodsi)


We wszystkich kategoriach przewidzieliśmy nagrody rzeczowe dla najlepszych zespołów!






Najlepsza "5ka" 10. kolejki w 1 Lidze BLK!
28-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

Bartosz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory)
29 pkt, 24 zb, 7 as, 4 prz, 2 bl – eval 48

Grzegorz Szybowicz (Elefanty)
19 pkt (2x3), 10 zb, 5 as, 1 prz – eval 19

Kamil Pietrysko (Butchercore)
22 pkt, 4 zb, 4 as, 1 prz – eval 27

Aleksander Śpiewak (Rosomaki)
55 pkt (4x3), 8 zb, 5 as, 1 prz – eval 56

Jan Viscardi (Galacticos Basket Żywiec)
26 pkt, 13 zb, 4 as, 2 bl – eval 33

MVP 10. kolejki w 1 lidze został Aleksander Śpiewak!






Najlepsza "5ka" 9. kolejki w 2 Lidze BLK!
28-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
16 pkt, 5 zb, 11 as, 1 prz – eval 20

Szymon Ber (Wrona Wings)
26 pkt, 11 zb, 1 as, 4 prz – eval 26

Bartłomiej Bachta (Bsbrothers.pl)
17 pkt, 11 zb, 8 as, 5 prz, 1 bl – eval 33

Łukasz Polakowski (Wolf Gang)
35 pkt (5x3), 5 zb, 3 as – eval 28

Jakub Gunia (Czarno Biali)
25 pkt (5x3), 4 zb, 4 as, 2 prz – eval 24

MVP 9. kolejki w 2 lidze został Bartłomiej Bachta!






Najlepsza "5ka" 11. kolejki w 3 Lidze BLK!
28-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

Mariusz Grążawski (Fourty Plus)
34 pkt (1x3), 12 zb, 1 as, 2 prz, 1 bl – eval 34

Kajetan Błaszczyk (Akademia Basketu)
36 pkt (2x3), 17 zb, 2 as, 3 prz, 1 bl – eval 47

Dawid Nowak (ADEX Basket Team)
23 pkt (2x3), 7 zb, 3 as, 1 prz, 1 bl – eval 26

Łukasz Błaszczak (12 Małp)
19 pkt, 11 zb, 1 as, 2 prz – eval 27

Kacper Mysiak (Ała Boli)
29 pkt (1x3), 8 zb, 4 as, 5 prz – eval 36

MVP 11. kolejki w 3 lidze został Kajetan Błaszczyk!






44. edycja BLK - komunikat organizacyjny
23-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Informujemy, że zaległy mecz w 2 lidze Czarno Biali - Wolf Gang, odbędzie się 1 czerwca (sobota) o godz. 19:00.

Korzystając z okazji jeszcze raz zachęcamy wszystkich do wysyłania zgłoszeń do Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3, korzystając ze specjalnej strony www.3x3.com.pl - do zobaczenia 1 czerwca!






Najlepsza "5ka" 9. kolejki w 1 Lidze BLK!
22-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

Bartosz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory)
37 pkt, 17 zb, 4 as, 1 prz – eval 38

Grzegorz Szybowicz (Elefanty)
25 pkt (5x3), 9 zb, 6 as, 1 prz, 1 bl – eval 32

Wojciech Żak (Washington Bultens)
14 pkt (2x3), 5 zb, 5 as, 4 prz – eval 20

Maciej Miśkiewicz (Shakers)
29 pkt (7x3), 16 zb, 3 as, 1 prz – eval 37

Leszek Siwy (MożemY)
23 pkt (5x3), 16 zb, 5 as, 4 prz – eval 35

MVP 9. kolejki w 1 lidze został Bartosz Piasecki!






Najlepsza "5ka" 8. kolejki w 2 Lidze BLK!
22-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

Grzegorz Błotko (DAAS Basket Hills Bielsko-Biała)
48 pkt (9x3), 18 zb, 6 as, 1 prz – eval 56

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
8 pkt, 7 zb, 13 as, 2 prz – eval 26

Oskar Janicki (Wrona Wings)
36 pkt (2x3), 3 zb, 6 as, 3 prz – eval 41

Andrzej Górnik (Tokyo 2020)
24 pkt (5x3), 9 zb, 7 as, 4 prz – eval 32

Wojciech Pabich (Hustlerzy Andrychów)
35 pkt (1x3), 6 zb, 2 as, 2 prz – eval 39

MVP 8. kolejki w 2 lidze został Grzegorz Błotko!






Najlepsza "5ka" 10. kolejki w 3 Lidze BLK!
22-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

Jakub Drwiła (Sempre Premium Team)
24 pkt (1x3), 10 zb, 2 as, 2 prz – eval 31

Rafał Smoleń (Sempre Premium Team)
11 pkt, 14 zb, 5 as, 5 prz, 1 bl – eval 25

Dawid Nowak (ADEX Basket Team)
33 pkt, 7 zb, 2 as, 4 prz, 1 bl – eval 34

Marcin Sulikowski (ADEX Basket Team)
10 pkt (1x3), 12 zb, 3 as, 3 prz, 1 bl – eval 16

Piotr Dudek (All Starsi)
17 pkt, 23 zb, 2 as, 2 prz, 1 bl – eval 34

MVP 10. kolejki w 3 lidze został Dawid Nowak!






Najlepsza "5ka" 8. kolejki w 1 Lidze BLK!
08-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Jakub Chrapek (Galacticos Basket Żywiec)
9 pkt, 13 zb, 1 as, 1 bl – eval 20

Maciej Wojdyła (Butchercore)
28 pkt (5x3), 1 zb, 11 as, 1 prz – eval 35

Tomasz Staniek (Elefanty)
15 pkt, 14 zb, 3 as, 1 prz – eval 26

Mateusz Adamus (Shakers)
26 pkt (2x3), 4 zb, 5 as, 4 prz – eval 19

Leszek Siwy (MożemY)
31 pkt (8x3), 12 zb, 6 as, 2 prz – eval 41

MVP 8. kolejki w 1 lidze został Maciej Wojdyła!
Obejrzyj film
1 Piasecki Bartosz 13,6
2 Męcnarowski Piotr 13,5
3 Fenrych Jakub 12,4
4 Staniek Tomasz 11,5
5 Malarz Kamil 11,0
6 Przybyła Zbigniew 10,8
1 Malicki Kamil 100,0%
2 Stańczyk Michał 100,0%
3 Masłowski Kamil 100,0%
4 Kręcichwost Tomasz 100,0%
5 Słodownik Mariusz 100,0%
6 Spratek Maciej 100,0%