Aktualności






Najlepsza "5ka" 7. kolejki w 2 Lidze BLK!
08-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Bartłomiej Bachta (Bsbrothers.pl)
21 pkt (1x3), 17 zb, 2 as, 4 prz, 1 bl – eval 30

Kamil Koch (Hustlerzy Andrychów)
15 pkt, 15 zb, 3 as, 1 prz, 1 bl – eval 31

Oskar Janicki (Wrona Wings)
37 pkt (6x3), 2 zb, 16 as, 4 prz – eval 45

Mikołaj Janik (Wolf Gang)
27 pkt, 9 zb, 2 bl – eval 29

Artur Wilk (Czarno Biali)
34 pkt (2x3), 15 zb, 1 as, 2 prz – eval 47

MVP 7. kolejki w 2 lidze został Oskar Janicki!






Najlepsza "5ka" 9. kolejki w 3 Lidze BLK!
08-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Jakub Kupczak (Wolves)
12 pkt, 9 zb, 3 as, 3 bl – eval 24

Kajetan Błaszczyk (Akademia Basketu)
26 pkt, 17 zb, 3 as, 2 prz, 2 bl – eval 38

Grzegorz Kastelik (12 Małp)
34 pkt, 15 zb, 2 as, 5 prz – eval 35

Łukasz Cinal (Apache)
16 pkt (2x3), 8 zb, 2 as, 2 prz – eval 21

Michał Grzonka (Team Rybnik)
21 pkt (1x3), 6 zb, 10 as, 3 prz – eval 30

MVP 9. kolejki w 3 lidze został Kajetan Błaszczyk!






Najlepsza "5ka" 7. kolejki w 1 Lidze BLK!
30-04-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Oktawian Przeliorz (Hawajskie Koszule Żory)
34 pkt (7x3), 8 zb, 5 as, 1 prz – eval 35

Jan Koterwa (Butchercore)
17 pkt, 6 zb, 2 as, 1 prz – eval 21

Grzegorz Szybowicz (Elefanty)
34 pkt (5x3), 9 zb, 10 as, 5 prz, 1 bl – eval 37

Maciej Goryl (Elefanty)
20 pkt (1x3), 10 zb, 1 as, 4 prz, 2 bl – eval 31

Jakub Legień (Butchercore)
10 pkt (2x3), 11 zb, 5 as, 1 prz – eval 19

MVP 7. kolejki w 1 lidze został Grzegorz Szybowicz!






Najlepsza "5ka" 6. kolejki w 2 Lidze BLK!
30-04-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Bartłomiej Bachta (Bsbrothers.pl)
18 pkt (1x3), 12 zb, 5 as, 2 prz – eval 16

Wojciech Pabich (Hustlerzy Andrychów)
32 pkt (1x3), 10 zb, 2 as, 1 prz, 1 bl – eval 33

Dawid Czarniak (Grim Reapers)
25 pkt (4x3), 11 zb, 3 as – eval 21

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
17 pkt, 8 zb, 8 as, 5 prz – eval 26

Tomasz Karcz (Czarno Biali)
18 pkt, 11 zb, 1 as, 3 prz – eval 24

MVP 6. kolejki w 2 lidze został Wojciech Pabich!






Najlepsza "5ka" 8. kolejki w 3 Lidze BLK!
30-04-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Dawid Nowak (Adex Basket Team)
35 pkt (2x3), 8 zb, 2 prz – eval 41

Antoni Gołębiewski (KS Bystra)
38 pkt (2x3), 6 zb, 3 as, 2 prz – eval 31

Mariusz Grążawski (Fourty Plus)
39 pkt, 12 zb, 2 as, 3 prz – eval 44

Grzegorz Kastelik (12 Małp)
36 pkt, 16 zb, 3 as, 3 prz, 1 bl – eval 45

Rafał Pawlun (Przekręty)
31 pkt (5x3), 11 zb, 3 as, 1 prz, 1 bl – eval 30

MVP 8. kolejki w 3 lidze został Grzegorz Kastelik!






44. edycja BLK - komunikat organizacyjny
23-04-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Uwaga!
W związku z meczem barażowym o miejsce w Lotto Superlidze tenisa stołowego rozgrywanym na hali "Victoria" przez BISTS Bielsko-Biała, byliśmy zmuszeni do wprowadzenia zmian w terminarzu rozgrywek w dniu 18 maja 2019 roku!

Zaplanowane pierwotnie mecze już po zmianach będą rozpoczynać się o godz. 8:30, 10:00, 11:30, 13:10 i 14:50, a termin rozegrania meczu Czarno Biali - Wolf Gang poznamy w najbliższych dniach. Przepraszamy za ewentualnie niedogodności, pozdrawiamy!






Wesołego Alleluja!
20-04-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Spokojnych, radosnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych spędzonych z najbliższymi, oraz jak najwięcej pozytywnej energii w życiu dla wszystkich zawodników i sympatyków Bielskiej Ligi Koszykówki! Wesołego Alleluja!






Najlepsza "5ka" 6. kolejki w 1 Lidze BLK!
17-04-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Mateusz Adamus (Shakers)
26 pkt (1x3), 5 zb, 10 as, 4 prz – eval 34

Andrzej Brańka (Galacticos Basket Żywiec)
31 pkt (2x3), 6 zb, 2 as – eval 28

Piotr Liszka (Galacticos Basket Żywiec)
13 pkt (3x3), 12 zb, 9 as, 2 prz – eval 29

Kamil Pietrysko (Butchercore)
24 pkt, 7 zb, 1 as, 1 bl – eval 22

Maciej Wojdyła (Butchercore)
29 pkt (3x3), 2 zb, 7 as, 5 prz – eval 34

MVP 6. kolejki w 1 lidze został Maciej Wojdyła!






Komunikat Komisji Dyscyplinarnej BLK nr 1/44
12-04-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Na posiedzeniu w dniu 10 kwietnia 2019 roku Komisja Dyscyplinarna BLK w składzie Marcin Jacobson i Dariusz Bielnik, zgodnie z regulaminem Bielskiej Ligi Koszykówki, postanowiła:

1. Utrzymać regulaminową karę dwóch meczów zawieszenia dla zawodnika Damiana Kuczmierczyka z drużyny Double B Nation za otrzymanie w dniu 31 marca 2019 roku, czwartego faulu technicznego w 44. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki.
2. Nałożyć karę dwóch meczów zawieszenia dla wykluczonego z zawodów w dniu 7 kwietnia 2019 roku, zawodnika Mateusza Żebroka, za faul techniczny, a następnie faul dyskwalifikujący. Jednocześnie Komisja Dyscyplinarna BLK ostrzega ukaranego zawodnika, że w przypadku powtórzenia podobnych zachowań, zostanie relegowany z ligi.

Na tym posiedzenie Komisji Dyscyplinarnej BLK zakończono.






Najlepsza "5ka" 5. kolejki w 1 Lidze BLK!
09-04-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Paweł Miśkiewicz (Shakers)
20 pkt (6x3), 4 zb, 6 as, 2 prz – eval 26

Piotr Karnia (Washington Bultens)
15 pkt (1x3), 5 zb, 4 as, 4 prz – eval 25

Piotr Męcnarowski (Shakers)
18 pkt, 7 zb, 2 as, 1 bl – eval 22

Leszek Siwy (MożemY)
22 pkt (2x3), 9 zb, 2 as, 1 prz, 1 bl – eval 30

Piotr Konopka (Washington Bultens)
21 pkt, 4 zb, 2 prz, 1 bl – eval 21

MVP 5. kolejki w 1 lidze został Paweł Miśkiewicz!
Obejrzyj film
1 Mirnyi Roma 70,0%
2 Świerczewski Tomasz 60,0%
3 Wieczorek Mateusz 55,6%
4 Hajduk Adam 54,3%
5 Tokarski Rafał 53,8%
6 Matoga Mikołaj 51,7%
1 Mirnyi Roma 70,0%
2 Świerczewski Tomasz 60,0%
3 Wieczorek Mateusz 55,6%
4 Hajduk Adam 54,3%
5 Tokarski Rafał 53,8%
6 Matoga Mikołaj 51,7%