Aktualności






Komunikat Komisji Dyscyplinarnej BLK nr 1/44
12-04-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Na posiedzeniu w dniu 10 kwietnia 2019 roku Komisja Dyscyplinarna BLK w składzie Marcin Jacobson i Dariusz Bielnik, zgodnie z regulaminem Bielskiej Ligi Koszykówki, postanowiła:

1. Utrzymać regulaminową karę dwóch meczów zawieszenia dla zawodnika Damiana Kuczmierczyka z drużyny Double B Nation za otrzymanie w dniu 31 marca 2019 roku, czwartego faulu technicznego w 44. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki.
2. Nałożyć karę dwóch meczów zawieszenia dla wykluczonego z zawodów w dniu 7 kwietnia 2019 roku, zawodnika Mateusza Żebroka, za faul techniczny, a następnie faul dyskwalifikujący. Jednocześnie Komisja Dyscyplinarna BLK ostrzega ukaranego zawodnika, że w przypadku powtórzenia podobnych zachowań, zostanie relegowany z ligi.

Na tym posiedzenie Komisji Dyscyplinarnej BLK zakończono.






Najlepsza "5ka" 5. kolejki w 1 Lidze BLK!
09-04-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Paweł Miśkiewicz (Shakers)
20 pkt (6x3), 4 zb, 6 as, 2 prz – eval 26

Piotr Karnia (Washington Bultens)
15 pkt (1x3), 5 zb, 4 as, 4 prz – eval 25

Piotr Męcnarowski (Shakers)
18 pkt, 7 zb, 2 as, 1 bl – eval 22

Leszek Siwy (MożemY)
22 pkt (2x3), 9 zb, 2 as, 1 prz, 1 bl – eval 30

Piotr Konopka (Washington Bultens)
21 pkt, 4 zb, 2 prz, 1 bl – eval 21

MVP 5. kolejki w 1 lidze został Paweł Miśkiewicz!






Najlepsza "5ka" 5. kolejki w 2 Lidze BLK!
09-04-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Bartłomiej Bachta (Bsbrothers.pl)
25 pkt (1x3), 13 zb, 7 prz – eval 25

Michał Tomiak (Hustlerzy Andrychów)
19 pkt (3x3), 10 zb, 7 as – eval 24

Łukasz Polakowski (Wolf Gang)
30 pkt (7x3), 8 zb, 2 as – eval 25

Michał Siewior (Tokyo 2020)
13 pkt, 7 zb, 1 as, 2 prz, 1 bl – eval 21

Karol Rokowski (Hustlerzy Andrychów)
12 pkt, 6 zb, 5 as, 1 prz – eval 20

MVP 5. kolejki w 2 lidze został Łukasz Polakowski!






Najlepsza "5ka" 7. kolejki w 3 Lidze BLK!
09-04-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Kajetan Błaszczyk (Akademia Basketu)
21 pkt, 13 zb, 4 prz, 3 bl – eval 28

Ben Hamdi Mohamed (Wolves)
21 pkt, 10 zb, 1 as, 4 prz – eval 25

Michał Grzonka (Team Rybnik)
27 pkt (2x3), 12 zb, 3 as, 1 prz – eval 36

Szymon Bobrek (Ała Boli)
25 pkt (2x3), 7 zb, 7 as, 3 prz, 2 bl – eval 29

Paweł Ziarnik (Ała Boli)
14 pkt, 9 zb, 4 as, 2 prz, 1 bl – eval 25

MVP 7. kolejki w 3 lidze został Michał Grzonka!






Dziękujemy za dotację z Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej!
03-04-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Z radością chcielibyśmy poinformować, że otrzymaliśmy dotację z Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej na działalność statutową Bielskiej Ligi Koszykówki w 2019 roku!

Przygotowana przez nas oferta w otwartym konkursie na realizację zadań własnych Gminy Bielsko-Biała z zakresu kultury fizycznej przez podmioty prowadzące działalność w sferze pożytku publicznego, została jak co roku wysoko oceniona przez Komisję Konkursową - otrzymaliśmy aż 207 punktów, co przełożyło się na 100% wnioskowanych kosztów kwalifikowanych! Z pewnością świadczy to z jednej strony o profesjonalnym przygotowaniu do ubiegania się o dotację, a z drugiej strony bardzo dobrym odbiorze naszej wieloletniej działalności, dziękujemy!






Najlepsza "5ka" 4. kolejki w 1 Lidze BLK!
03-04-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Bartosz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory)
42 pkt, 12 zb, 3 as, 4 prz, 2 bl – eval 43

Michał Grygier (Washington Bultens)
18 pkt (2x3), 8 zb, 3 as, 3 prz, 1 bl – eval 23

Maciej Goryl (Elefanty)
26 pkt (1x3), 6 zb, 2 prz, 2 bl – eval 24

Tymoteusz Bednarczyk (Double B Nation)
22 pkt (3x3), 14 zb, 6 as, 2 prz – eval 29

Grzegorz Szybowicz (Elefanty)
14 pkt (2x3), 7 zb, 11 as, 2 prz – eval 23

MVP 4. kolejki w 1 lidze został Bartosz Piasecki!






Najlepsza "5ka" 4. kolejki w 2 Lidze BLK!
03-04-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Łukasz Mączka (NSBB)
14 pkt, 8 zb, 2 as, 1 prz, 1 bl – eval 20

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
20 pkt, 10 zb, 7 as, 1 prz – eval 32

Oskar Janicki (Wrona Wings)
50 pkt (2x3), 5 zb, 4 as, 4 prz – eval 51

Artur Wilk (Czarno Biali)
10 pkt, 13 zb, 5 as, 1 prz – eval 22

Grzegorz Błotko (DAAS Basket Hills Bielsko-Biała)
29 pkt (5x3), 9 zb, 3 as – eval 24

MVP 4. kolejki w 2 lidze został Oskar Janicki!






Najlepsza "5ka" 6. kolejki w 3 Lidze BLK!
03-04-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Marcin Matuszek (Przekręty)
14 pkt (1x3), 7 zb, 5 as, 1 bl – eval 21

Antoni Gołębiewski (KS Bystra)
22 pkt (6x3), 13 zb, 3 as, 1 prz, 1 bl – eval 27

Dawid Gronostaj (Koszykarscy Ziomale Żory)
23 pkt (3x3), 11 zb, 5 as, 2 prz, 1 bl – eval 26

Daniel Sekuła (Koszykarscy Ziomale Żory)
21 pkt (1x3), 5 zb, 3 as, 5 prz, 1 bl – eval 23

Dominik Nawrocki (Houston Buckets)
28 pkt, 23 zb, 2 as, 2 bl – eval 45

MVP 6. kolejki w 3 lidze został Dawid Gronostaj!






Najlepsza "5ka" 3. kolejki w 1 Lidze BLK!
27-03-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Maciej Goryl (Elefanty)
17 pkt, 7 zb, 3 as, 7 prz, 4 bl – eval 31

Przemysław Podgórniak (Washington Bultens)
11 pkt (2x3), 11 zb, 9 as, 3 prz – eval 24

Grzegorz Szybowicz (Elefanty)
33 pkt (6x3), 6 zb, 8 as, 1 prz, 1 bl – eval 37

Kamil Malarz (Double B Nation)
19 pkt, 24 zb, 2 as, 2 prz – eval 36

Maciej Miśkiewicz (Shakers)
15 pkt (2x3), 12 zb, 4 as, 2 prz – eval 24

MVP 3. kolejki w 1 lidze został Grzegorz Szybowicz!






Najlepsza "5ka" 5. kolejki w 3 Lidze BLK!
27-03-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Rafał Żaba (Fourty Plus)
19 pkt (1x3), 8 zb, 8 as, 3 prz – eval 27

Grzegorz Kastelik (12 Małp)
16 pkt, 6 zb, 3 as – eval 19

Robert Szwed (Wolves)
28 pkt (4x3), 6 zb, 3 as, 1 prz, 3 bl – eval 31

Mariusz Grążawski (Fourty Plus)
40 pkt, 9 zb, 6 as, 7 prz – eval 51

Ben Hamdi Mohamed (Wolves)
28 pkt (6x3), 16 zb, 4 as, 2 prz – eval 34

MVP 5. kolejki w 3 lidze został Mariusz Grążawski!
Obejrzyj film
1 Cul Tomasz 100,0%
2 Legień Jakub 66,7%
3 Bury Remigiusz 53,3%
4 Zioło Maciej 50,0%
5 Pietrysko Kamil 50,0%
6 Olejnik Paweł 47,1%
1 Rutkowski Łukasz 3,8
2 Szopa Kamil 3,3
3 Piasecki Bartosz 3,3
4 Szybowicz Grzegorz 3,0
5 Goryl Maciej 2,8
6 Gardas Krzysztof 2,6