Aktualności






Najlepsza "5ka" 10. kolejki w 2 Lidze BLK!
04-06-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Galeria ze zdjęciami z Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3 jest dostępna na naszym FB - zapraszamy!

Grzegorz Błotko (DAAS Basket Hills Bielsko-Biała)
41 pkt (7x3), 23 zb, 5 as, 2 prz – eval 45

Artur Wilk (Czarno Biali)
20 pkt (1x3), 21 zb, 5 as, 2 bl – eval 37

Łukasz Polakowski (Wolf Gang)
25 pkt (2x3), 10 zb, 5 as, 4 prz – eval 30

Karol Lubrych (Wolf Gang)
23 pkt, 11 zb, 4 as, 1 bl – eval 33

Przemysław Kocemba (NSBB)
12 pkt, 5 zb, 1 as, 3 prz – eval 17

MVP 10. kolejki w 2 lidze został Grzegorz Błotko!






Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
30-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3 – 1 czerwca 2019 roku

Komunikat z dnia 30 maja 2019 roku

I. TERMIN I MIEJSCE
Turniej zostanie rozegrany w dniu 1 czerwca 2019 roku od godz 9:00 na obiektach kompleksu sportowego w Ośrodku Sportowo Rekreacyjnym "Victoria" przy ul. Bratków 16 w Bielsku-Białej.
Pierwsze mecze zostaną rozegrane o godz. 9:00 lub 9:30.

II. UCZESTNICY
Turniej prowadzony będzie w 4 kategoriach:
OPEN mężczyzn
U-18 M - 2001 i młodsi
U-16 K - 2003 i młodsze
U-16 M - 2003 i młodsi


Do udziału w turnieju Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3 zakwalifikowane zostały następujące zespoły:

OPEN mężczyzn
1. Tokio 2020 - Czechowice-Dziedzice
2. WYCIECZKA - Bielsko-Biała
3. Team Narnia - Bielsko-Biała
4. Wątróbki1 - Wodzisław Śląski
5. Elefanty - Bielsko-Biała
6. Małe Punkty - Cieszyn
7. Parowozy - Bielsko-Biała
8. Bogdany - Cieszyn
9. KSB - Bystra
10. Dziadosgfo - Bielsko-Biała
11. Eazy Money - Tychy
12. W szafie śpisz - Cieszyn
13. UKS Szczyrk Salmopol - Szczyrk
14. Kuce z Bronksu - Cieszyn
15. RKS HUWDU - Bielsko-Biała
16. Niggs in Bielsko 2 - Bielsko-Biala

Lista rezerwowa:
1. DBN - Bielsko-Biała


U-18 M - 2001 i młodsi
1. HK Ziomki - Żory
2. JDT - Bielsko-Biała
3. Los Basketballeros - Bielsko-Biała
4. ANOBOMALIKI - Wodzisław Śląski
5. Dżony sinsy - Bielsko-Biała

U-16 K - 2003 i młodsze
1. Czupakabry - Czechowice-Dziedzice
2. Monolaurylosofonowobursztyn Team - Bielsko-Biała
3. UKS 14 - Bielsko-Biała

U-16 M - 2003 i młodsi
1. Raptors - Bielsko-Biała
2. Akademia Basketu 1 - Bielsko-Biała
3. Akademia Basketu 2 - Bielsko-Biała
4. Triple Bulls - Bielsko-Biała
5. MGNBA - Bielsko-Biała (jedyna drużyna zgłoszona do kategorii U-14 M)

III. SYSTEM ROZGRYWEK

OPEN mężczyzn
Faza grupowa - 4 grupy po 4 zespoły - mecze systemem „każdy z każdym”.
Po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy play-off.
Faza play-off (przegrywający odpada) - ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3. miejsce i finał.

U-18 M i U-16 M
Faza grupowa - 1 grupa 5 zespołów - mecze systemem „każdy z każdym”.
Mecz o 3. miejsce - trzecia i czwarta drużyna z grupy.
Finał - pierwsza i druga drużyna z grupy.

U-16 K
Faza grupowa - 1 grupa 3 zespoły - mecze systemem „każdy z każdym”.
Ostatnia drużyna z grupy zajmuje 3. miejsce.
Finał - pierwsza i druga drużyna z grupy.

IV. KONKURSY
W czasie turnieju odbędą się konkursy rzutów za 3 punkty oraz rzutów z połowy boiska, pod warunkiem dobrej pogody i rozgrywania turnieju na boiskach zewnętrznych. Zgłoszenia będziemy przyjmować w biurze zawodów podczas trwania turnieju.

V. NAGRODY
Zwycięzcy, a także zespoły zajmujące drugie i trzecie miejsce w każdej kategorii otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej, firmę NUTREND i pozostałych partnerów turnieju.
Zwycięzcy konkursów otrzymają nagrody rzeczowe.

VI. SPRAWY ORGANIZACYJNE
1. Weryfikacja i uzupełnienie ewentualnych braków w dokumentach rejestracyjnych odbędzie się w dniu zawodów od godz. 8:00 według następującego programu minutowego:

8:00 – 8:10
WYCIECZKA - Bielsko-Biała
Team Narnia - Bielsko-Biała
Parowozy - Bielsko-Biała
Dziadosgfo - Bielsko-Biała
RKS HUWDU - Bielsko-Biała
Niggs in Bielsko 2 - Bielsko-Biała
JDT - Bielsko-Biała

8:10 – 8:20
Elefanty - Bielsko-Biała
Los Basketballeros - Bielsko-Biała
Dżony sinsy - Bielsko-Biała
Raptors - Bielsko-Biała
Akademia Basketu 1 - Bielsko-Biała
Akademia Basketu 2 - Bielsko-Biała
Triple Bulls - Bielsko-Biała

8:20 – 8:30
MGNBA - Bielsko-Biała
Tokio 2020 - Czechowice-Dziedzice
KSB - Bystra
Małe Punkty - Cieszyn
Bogdany - Cieszyn
W szafie śpisz - Cieszyn
Kuce z Bronksu - Cieszyn

8:30 – 8:40
UKS Szczyrk Salmopol - Szczyrk
Wątróbki1 - Wodzisław Śląski
Eazy Money - Tychy
HK Ziomki - Żory
ANOBOMALIKI - Wodzisław Śląski

11:30 – 11:40 (kategoria U-16 K rozpocznie swoje mecze około godz. 12:00)
Czupakabry - Czechowice-Dziedzice
Monolaurylosofonowobursztyn Team - Bielsko-Biała
UKS 14 - Bielsko-Biała

2. Około godz. 8:45 odbędzie się losowanie grup.

3. Rozpoczęcie meczów od godz. 9:00 lub 9:30.
Tradycyjnie turniej rozpoczną mecze w kategorii OPEN mężczyzn.

4. Uczestnicy turnieju muszą występować w jednolitych koszulkach, najlepiej z numerami.

Organizator Bielska Liga Koszykówki






Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
29-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

Dzisiaj zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3!

Chcielibyśmy z radością poinformować, że turniej będzie rozgrywany w czterech kategoriach:

OPEN Mężczyzn
1. Tokio 2020 - Czechowice-Dziedzice
2. WYCIECZKA - Bielsko-Biała
3. Team Narnia - Bielsko-Biała
4. Wątróbki1 - Wodzisław Śląski
5. Elefanty - Bielsko-Biała
6. Małe Punkty - Cieszyn
7. Parowozy - Bielsko-Biała
8. Bogdany - Cieszyn
9. KSB - Bystra
10. Dziadostffo - Bielsko-Biała
11. Eazy Money - Tychy
12. W szafie śpisz - Cieszyn
13. UKS Szczyrk Salmopol - Szczyrk
14. Kuce z Bronksu - Cieszyn
15. RKS HUWDU - Bielsko-Biała
16. Niggs in Bielsko 2 - Bielsko-Biala

U-18 M - 2001 i młodsi
1. HK Ziomki - Żory
2. JDT - Bielsko-Biała
3. Los Basketballeros - Bielsko-Biała
4. ANOBOMALIKI - Wodzisław Śląski
5. Dżony sinsy - Bielsko-Biała

U-16 M - 2003 i młodsi
1. Raptors - Bielsko-Biała
2. Akademia Basketu 1 - Bielsko-Biała
3. Akademia Basketu 2 - Bielsko-Biała
4. Triple Bulls - Bielsko-Biała
5. MGNBA - Bielsko-Biała (jedyna drużyna zgłoszona do kategorii U-14 M)

U-16 K - 2003 i młodsze
1. Czupakabry - Czechowice-Dziedzice
2. Monolaurylosofonowobursztyn Team - Bielsko-Biała
3. UKS 14 - Bielsko-Biała

W czasie turnieju odbędą się konkursy rzutów za 3 punkty, czy rzutów z połowy boiska, pod warunkiem dobrej pogody i rozgrywania turnieju na boiskach zewnętrznych.

Więcej szczegółów dotyczących turnieju, systemów rozgrywek w poszczególnych kategoriach, weryfikacji zespołów itd. w kolejnym komunikacie!






Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
20-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

W sobotę, 1 czerwca, odbędzie się Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3 - zapraszamy wszystkich spragnionych sportowej rywalizacji i świetnej zabawy!

Podobnie jak w poprzednich latach przygotowaliśmy specjalną stronę - www.3x3.com.pl - to właśnie tutaj można znaleźć praktycznie wszystkie informacje o turnieju, czyli możliwość rejestracji zespołów, potrzebne dokumenty, aktualne przepisy gry itd.

Rozpoczęcie turnieju o godz. 9:00 na obiektach kompleksu sportowego w Ośrodku Sportowo Rekreacyjnym "Victoria" (ul. Bratków 16 w Bielsku-Białej).

W tym roku zapisy do wszystkich kategorii będą możliwe do 29 maja (środa) do godz. 21:00, tylko i wyłącznie przez aktywny arkusz rejestracyjny, który dostępny jest na stronie www.3x3.com.pl.

Zgłoszenia zainteresowanych zespołów będziemy przyjmować w następujących kategoriach:

- OPEN Kobiet
- U-18 K (2001 i młodsze)
- U-16 K (2003 i młodsze)
- U-14 K (2005 i młodsze)


- OPEN Mężczyzn
- U-18 M (2001 i młodsi)
- U-16 M (2003 i młodsi)
- U-14 M (2005 i młodsi)


We wszystkich kategoriach przewidzieliśmy nagrody rzeczowe dla najlepszych zespołów!






Najlepsza "5ka" 10. kolejki w 1 Lidze BLK!
28-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

Bartosz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory)
29 pkt, 24 zb, 7 as, 4 prz, 2 bl – eval 48

Grzegorz Szybowicz (Elefanty)
19 pkt (2x3), 10 zb, 5 as, 1 prz – eval 19

Kamil Pietrysko (Butchercore)
22 pkt, 4 zb, 4 as, 1 prz – eval 27

Aleksander Śpiewak (Rosomaki)
55 pkt (4x3), 8 zb, 5 as, 1 prz – eval 56

Jan Viscardi (Galacticos Basket Żywiec)
26 pkt, 13 zb, 4 as, 2 bl – eval 33

MVP 10. kolejki w 1 lidze został Aleksander Śpiewak!






Najlepsza "5ka" 9. kolejki w 2 Lidze BLK!
28-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
16 pkt, 5 zb, 11 as, 1 prz – eval 20

Szymon Ber (Wrona Wings)
26 pkt, 11 zb, 1 as, 4 prz – eval 26

Bartłomiej Bachta (Bsbrothers.pl)
17 pkt, 11 zb, 8 as, 5 prz, 1 bl – eval 33

Łukasz Polakowski (Wolf Gang)
35 pkt (5x3), 5 zb, 3 as – eval 28

Jakub Gunia (Czarno Biali)
25 pkt (5x3), 4 zb, 4 as, 2 prz – eval 24

MVP 9. kolejki w 2 lidze został Bartłomiej Bachta!






Najlepsza "5ka" 11. kolejki w 3 Lidze BLK!
28-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

Mariusz Grążawski (Fourty Plus)
34 pkt (1x3), 12 zb, 1 as, 2 prz, 1 bl – eval 34

Kajetan Błaszczyk (Akademia Basketu)
36 pkt (2x3), 17 zb, 2 as, 3 prz, 1 bl – eval 47

Dawid Nowak (ADEX Basket Team)
23 pkt (2x3), 7 zb, 3 as, 1 prz, 1 bl – eval 26

Łukasz Błaszczak (12 Małp)
19 pkt, 11 zb, 1 as, 2 prz – eval 27

Kacper Mysiak (Ała Boli)
29 pkt (1x3), 8 zb, 4 as, 5 prz – eval 36

MVP 11. kolejki w 3 lidze został Kajetan Błaszczyk!






Komunikat Komisji Dyscyplinarnej BLK nr 3/43
23-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

Na posiedzeniu w dniu 21 maja 2019 roku, Komisja Dyscyplinarna BLK w składzie Marcin Jacobson i Dariusz Bielnik, zgodnie z regulaminem Bielskiej Ligi Koszykówki, postanowiła:

1. Nałożyć na zawodnika Mateusza Żebroka (MożemY) karę zawieszenia na jeden (1) mecz za prowokowanie przeciwnika w czasie spotkania MożemY – Hawajskie Koszule Żory.

2. Nałożyć na zawodnika Marcina Mastera (Hawajskie Koszule Żory) karę zawieszenia na trzy (3) mecze oraz ostrzeżenia za dwa faule techniczne, które otrzymał za komentowanie decyzji sędziów oraz obraźliwą zaczepkę słowną wobec jednego z nich w czasie spotkania MożemY – Hawajskie Koszule Żory. Komisja Dyscyplinarna ostrzega, że kolejne podobne zachowanie może skończyć się relegowaniem z ligi.

3. Nałożyć na zawodnika Dawida Piaseckiego (NSBB) karę zawieszenia na cztery (4) mecze za prowokacyjne zachowanie wobec sędziego w czasie spotkania Hustlerzy Andrychów – NSBB. O wysokości kary zadecydował fakt, że zawodnik dopuścił się wykroczenia w stanie recydywy. Komisja Dyscyplinarna ostrzega, że kolejne podobne zachowanie może skończyć się relegowaniem z ligi.

4. Nałożyć na zawodnika Tomasza Kaflasa (NSBB) karę zawieszenia na cztery (4) mecze oraz ostrzeżenia za faul techniczny i faul dyskwalifikujący, który otrzymał za kwestionowanie i komentowanie decyzji sędziów oraz prowokacyjne zachowanie wobec nich w czasie spotkania Hustlerzy Andrychów – NSBB. Komisja ostrzega, że kolejne takie zachowanie może skończyć się relegowaniem z ligi.

5. Udzielić ostrzeżenia trenerowi Mateuszowi Ilkiewiczowi (NSBB) za brak należytego nadzoru nad drużyną.

Na tym posiedzenie Komisji Dyscyplinarnej BLK zakończono.






44. edycja BLK - komunikat organizacyjny
23-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Informujemy, że zaległy mecz w 2 lidze Czarno Biali - Wolf Gang, odbędzie się 1 czerwca (sobota) o godz. 19:00.

Korzystając z okazji jeszcze raz zachęcamy wszystkich do wysyłania zgłoszeń do Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3, korzystając ze specjalnej strony www.3x3.com.pl - do zobaczenia 1 czerwca!






Najlepsza "5ka" 9. kolejki w 1 Lidze BLK!
22-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
www.3x3.com.pl

Bartosz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory)
37 pkt, 17 zb, 4 as, 1 prz – eval 38

Grzegorz Szybowicz (Elefanty)
25 pkt (5x3), 9 zb, 6 as, 1 prz, 1 bl – eval 32

Wojciech Żak (Washington Bultens)
14 pkt (2x3), 5 zb, 5 as, 4 prz – eval 20

Maciej Miśkiewicz (Shakers)
29 pkt (7x3), 16 zb, 3 as, 1 prz – eval 37

Leszek Siwy (MożemY)
23 pkt (5x3), 16 zb, 5 as, 4 prz – eval 35

MVP 9. kolejki w 1 lidze został Bartosz Piasecki!
Obejrzyj film
1 Koss Adam 100,0%
2 Wszołek Miłosz 100,0%
3 Tomiak Michał 84,6%
4 Pietrasik Robert 83,3%
5 Piasecki Bartosz 78,6%
6 Stańczyk Michał 75,0%
1 Śpiewak Aleksander 5,0
2 Staniek Tomasz 4,0
3 Master Marcin 4,0
4 Jania Wojciech 4,0
5 Słodownik Mariusz 4,0
6 Koch Kamil 3,0