Aktualności






Nagroda na Największy Postęp w tym sezonie
19-06-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

W tym sezonie postanowiliśmy wyróżnić nagrodą za największy poczyniony postęp Jana Koterwę z drużyny Butchercore!

Gratulujemy!






Najlepsi w klasyfikacjach indywidualnych w tym sezonie!
18-06-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Najlepsi w klasyfikacjach indywidualnych w 1 lidze!

Punkty - Aleksander Śpiewak (Rosomaki) - 32,4
Asysty - Maciej Wojdyła (Butchercore) - 7,9
Zbiórki - Kamil Malarz (Double B Nation) - 17,0
Przechwyty - Łukasz Rutkowski (Hawajskie Koszule Żory) - 3,3
Bloki - Sergiusz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory) i Jan Viscardi (Galacticos Basket Żywiec) - 2,0


Najlepsi w klasyfikacjach indywidualnych w 2 lidze!

Punkty - Grzegorz Błotko (DAAS Basket Hills Bielsko-Biała) - 34,3
Asysty - Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów) - 8,7
Zbiórki - Artur Wilk (Czarno Biali) - 17,4
Przechwyty - Bartłomiej Bachta (Bsbrothers.pl) - 3,9
Bloki - Karol Lubrych (Wolf Gang) - 1,5


Najlepsi w klasyfikacjach indywidualnych w 3 lidze!

Punkty - Mariusz Grążawski (Fourty Plus) - 37,4
Asysty - Michał Grzonka (Team Rybnik) - 5,4
Zbiórki - Dominik Nawrocki (Houston Buckets) - 16,6
Przechwyty - Krzysztof Podstawny (Wezwijcie Karetkę) - 4,4
Bloki - Robert Szwed (Wolves) - 3,9

Gratulujemy!

Przy ustalaniu zwycięzców poszczególnych klasyfikacji tradycyjnie braliśmy pod uwagę tylko mecze rozgrywane w sezonach zasadniczych we wszystkich ligach.






44. edycja BLK - komunikat organizacyjny
12-06-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Galeria ze zdjęciami z Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3 jest dostępna na naszym FB - zapraszamy!

Uwaga!
Na prośbę jednego z zespołów spotkanie KS Bystra - Sempre Premium Team zostało przeniesione na 22 czerwca o godz. 11:30!

W związku z tym, pierwszy mecz w najbliższą sobotę (15 czerwca), czyli Crazy Ducks - All Starsi rozpocznie się o godz. 12:45!

Pozostałe mecze zaplanowane na dwa ostatnie weekendy 44. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki odbędą się zgodnie z wcześniej przedstawionym terminarzem rozgrywek.






44. edycja BLK - komunikat organizacyjny
08-06-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Galeria ze zdjęciami z Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3 jest dostępna na naszym FB - zapraszamy!

Kolejność zespołów na zakończenie sezonu zasadniczego w 3 lidze:

Grupa A
1. Przekręty - 7 - 13 - 6/1 (503/411/+92)
2. 12 Małp - 7 - 12 - 5/2 (558/448/+110)
3. Fourty Plus - 7 - 12 - 5/2 (595/465/+130)
4. ADEX Basket Team - 7 - 12 - 5/2 (550/470/+80)
5. Koszykarscy Ziomale Żory - 7 - 10 - 3/4 (514/547/-33)
6. Houston Buckets - 7 - 9 - 2/5 (479/565/-86)
7. KS Bystra - 7 - 9 - 2/5 (487/493/-6)
8. Crazy Ducks - 7 - 7 - 0/7 (376/663/-287)


(nazwa zespołu - ilość meczów - liczba punktów - zwycięstwa / porażki (kosze zdobyte / kosze stracone / bilans))

Dla ustalenia kolejności dla zespołów 12 Małp, Fourty Plus i ADEX Basket Team potrzebna była analiza "małej tabeli" obejmującej tylko wyniki meczów bezpośrednich pomiędzy wymienionymi drużynami.

12 Małp - ADEX Basket Team 71:67
Fourty Plus - ADEX Basket Team 91:63
12 Małp - Fourty Plus 86:62

1. 12 Małp - 2 - 4 - 2/0 (157/129/+28)
2. Fourty Plus - 2 - 3 - 1/1 (153/149/+4)
3. ADEX Basket Team - 2 - 2 - 0/2 (130/162/-32)

(nazwa zespołu - ilość meczów - liczba punktów - zwycięstwa / porażki (kosze zdobyte / kosze stracone / bilans))

O końcowej kolejności w tabeli dla zespołów Houston Buckets i KS Bystra zadecydował mecz bezpośredni w sezonie zasadniczym.

Grupa B
1. Wolves - 7 - 13 - 6/1 (571/379/+192)
2. Team Rybnik - 7 - 13 - 6/1 (611/368/+243)
3. Akademia Basketu - 7 - 12 - 5/2 (591/393/+198)
4. Ała Boli - 7 - 11 - 4/3 (489/381/+108)
5. Apache - 7 - 11 - 4/3 (436/345/+91)
6. Wezwijcie Karetkę - 7 - 8 - 2/5 (364/395/-31)
7. Sempre Premium Team - 7 - 8 - 1/6 (302/646/-344)
8. All Starsi - 7 - 7 - 0/7 (224/681/-457)


(nazwa zespołu - ilość meczów - liczba punktów - zwycięstwa / porażki (kosze zdobyte / kosze stracone / bilans))

O końcowej kolejności w tabeli dla zespołów Wolves i Team Rybnik, Ała Boli i Apache, Wezwijcie Karetkę i Sempre Premium Team zadecydowały mecze bezpośrednie w sezonie zasadniczym.

W dwumeczach półfinałowych w 3 lidze czekają nas spotkania Przekręty – Team Rybnik oraz Wolves – 12 Małp!

Na zakończenie sezonu w 3 lidze rozegrane zostaną również mecze:
- o 5. miejsce Fourty Plus - Akademia Basketu
- o 7. miejsce Adex Basket Team - Ała Boli
- o 9. miejsce Koszykarscy Ziomale Żory - Apache
- o 11. miejsce Houston Buckets - Wezwijcie Karetkę
- o 13. miejsce KS Bystra - Sempre Premium Team
- o 15. miejsce Crazy Ducks - All Starsi






NUTREND Grand Prix Bielska-Białej 2018 w Koszykówce 3x3
02-06-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Galeria ze zdjęciami z Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3 jest dostępna na naszym FB - zapraszamy!

W tegorocznej edycji naszego turnieju wzięło udział 30 zespołów rywalizujących w 4 różnych kategoriach!

OPEN Mężczyzn
1. Eazy Money (Tychy)
Kapias Bartosz, Fenrych Jakub, Wojciech Zub, Dawid Józefowski
2. Wycieczka (Bielsko-Biała)
Garus Paweł, Cichoń Michał, Goryl Maciej, Śpiewak Aleksander
3. Wątróbki (Wodzisław Śląski)
Góra Aleksander, Zajączkiewicz Dawid, Zajączkiewicz Paweł, Kozielski Robert

U-18 M
1. HK Ziomki (Żory)
Żebrowski Miłosz, Szady Bartłomiej, Łatka Maciej, Żebrok Mateusz
2. Anobomaliki (Wodzisław Śląski)
Laskowski Łukasz, Jatczyk Alan, Michałowski Łukasz, Grabski Jakub
3. Dżony Sinsy (Bielsko-Biała)
Przybyła Maksymilian, Sułek Oskar, Cechmajster Dominik

U-16 K
1. Czupakabry (Czechowice-Dziedzice)
Rubysz Julia, Surowiecka Klaudia, Kamieńska Natalia
2. UKS 14 (Bielsko-Biała)
Kłoda Katarzyna, Hałat Julia, Kucharska Martyna, Kromczyk Wiktoria

U-16 M
1. Akademia Basketu 1 (Bielsko-Biała)
Tarnawa Dawid, Wrzeszcz Marcin, Kubica Michał, Frosztęga Natan
2. Akademia Basketu 1 (Bielsko-Biała)
McMaster Adam, Zaręba Szymon, Moskała Artur
3. MGNBA (Bielsko-Biała)
Stępień Bartłomiej, Lada Patryk, Kasperek Paweł, Gryzełko Kajetan

W Konkursie Rzutów Za 3 Punkty najlepszy okazał się Michał Siewior, a kolejne miejsca na podium zajęli Marcin Matuszek i Paweł Garus!

Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za kolejny turniej, wszystkim kibicom, osobom zaangażowanym w organizację, a także wszystkim partnerom naszej imprezy!

Szczególne podziękowania dla firmy NUTREND, za już wieloletnie zaufanie i główny patronat nad naszym turniejem!

Naturalnie nie możemy zapomnieć o wsparciu tych, na których również możemy liczyć - We Coffee, SPORTMASTER, Sweet Home Bielsko-Biała, Urząd Miejski w Bielsku-Białej , BBOSiR - dziękujemy!

Do zobaczenia w przyszłym roku!






44. edycja BLK - komunikat organizacyjny
04-06-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Galeria ze zdjęciami z Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3 jest dostępna na naszym FB - zapraszamy!

Kolejność zespołów na zakończenie sezonu zasadniczego w 3 lidze:

Grupa A
1. Przekręty - 7 - 13 - 6/1 (503/411/+92)
2. 12 Małp - 7 - 12 - 5/2 (558/448/+110)
3. Fourty Plus - 7 - 12 - 5/2 (595/465/+130)
4. ADEX Basket Team - 7 - 12 - 5/2 (550/470/+80)
5. Houston Buckets - 7 - 9 - 2/5 (479/565/-86)
6. KS Bystra - 7 - 9 - 2/5 (487/493/-6)
7. Koszykarscy Ziomale Żory - 6 - 8 - 2/4 (419/484/-65)
8. Crazy Ducks - 6 - 6 - 0/6 (313/568/-255)


(nazwa zespołu - ilość meczów - liczba punktów - zwycięstwa / porażki (kosze zdobyte / kosze stracone / bilans))

Dla ustalenia kolejności dla zespołów 12 Małp, Fourty Plus i ADEX Basket Team potrzebna była analiza "małej tabeli" obejmującej tylko wyniki meczów bezpośrednich pomiędzy wymienionymi drużynami.

12 Małp - ADEX Basket Team 71:67
Fourty Plus - ADEX Basket Team 91:63
12 Małp - Fourty Plus 86:62

1. 12 Małp - 2 - 4 - 2/0 (157/129/+28)
2. Fourty Plus - 2 - 3 - 1/1 (153/149/+4)
3. ADEX Basket Team - 2 - 2 - 0/2 (130/162/-32)

(nazwa zespołu - ilość meczów - liczba punktów - zwycięstwa / porażki (kosze zdobyte / kosze stracone / bilans))

O końcowej kolejności w tabeli dla zespołów Houston Buckets i KS Bystra zadecydował mecz bezpośredni w sezonie zasadniczym.

Do rozegrania w Grupie A pozostał mecz Koszykarscy Ziomale Żory - Crazy Ducks, ale już w tej chwili wiadomo, że do półfinałów awansowały zespoły Przekręty i 12 Małp!

Grupa B
1. Team Rybnik - 7 - 13 - 6/1 (611/368/+243)
2. Akademia Basketu - 7 - 12 - 5/2 (591/393/+198)
3. Wolves - 6 - 11 - 5/1 (496/333/+163)
4. Apache - 6 - 10 - 4/2 (384/285/+99)
5. Ała Boli - 6 - 9 - 3/3 (429/329/+100)
6. Sempre Premium Team - 7 - 8 - 1/6 (302/646/-344)
7. Wezwijcie Karetkę - 6 - 7 - 2/4 (318/320/-2)
8. All Starsi - 7 - 7 - 0/7 (224/681/-457)

(nazwa zespołu - ilość meczów - liczba punktów - zwycięstwa / porażki (kosze zdobyte / kosze stracone / bilans))

Do rozegrania w Grupie B pozostały mecze Wezwijcie Karetkę - Wolves oraz Apache - Ała Boli, ale po analizie wszystkich możliwych wariantów (wykluczając walkower ze strony drużyny Wolves) już w tej chwili wiadomo, że do półfinałów awansowały zespoły Team Rybnik i Wolves!

Uwaga! Pierwsze mecze półfinałowe w 3 lidze zostaną rozegrane w najbliższą niedzielę (9 czerwca) o godz. 12:00 i 13:30, terminarz zostanie uzupełniony jak tylko poznamy kolejność zespołów w grupie B na dwóch pierwszych miejscach!







44. edycja BLK - komunikat organizacyjny
04-06-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Galeria ze zdjęciami z Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3 jest dostępna na naszym FB - zapraszamy!

Kolejność zespołów na zakończenie sezonu zasadniczego w 2 lidze:

1. Wrona Wings - 8 - 15 - 7/1 (715/556/+159)
2. Hustlerzy Andrychów - 8 - 15 - 7/1 (698/542/+156)
3. Wolf Gang - 8 - 14 - 6/2 (615/511/+104)
4. Bsbrothers.pl - 8 - 13 - 5/3 (573/540/+33)
5. Tokyo 2020 - 8 - 11 - 3/5 (558/573/-15)
6. Czarno Biali - 8 - 11 - 3/5 (558/643/-85)
7. DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - 8 - 10 - 2/6 (503/636/-133)
8. Grim Reapers - 8 - 10 - 2/6 (588/664/-76)
9. NSBB - 8 - 9 - 1/7 (543/686/-143)


(nazwa zespołu - ilość meczów - liczba punktów - zwycięstwa / porażki (kosze zdobyte / kosze stracone / bilans))

O końcowej kolejności w tabeli dla zespołów Wrona Wings i Hustlerzy Andrychów, Tokyo 2020 i Czarno Biali, DAAS Basket Hills Bielsko-Biała i Grim Reapers zadecydowały mecze bezpośrednie w sezonie zasadniczym.

W dwumeczach półfinałowych w 2 lidze czekają nas spotkania Wrona Wings – Bsbrothers.pl oraz Hustlerzy Andrychów – Wolf Gang!






44. edycja BLK - komunikat organizacyjny
04-06-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Galeria ze zdjęciami z Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3 jest dostępna na naszym FB - zapraszamy!

Kolejność zespołów na zakończenie sezonu zasadniczego w 1 lidze:

1. Butchercore - 8 - 15 - 7/1 (697/576/+121)
2. Shakers - 8 - 14 - 6/2 (657/572/+85)
3. Elefanty - 8 - 14 - 6/2 (652/529/+123)
4. Hawajskie Koszule Żory - 8 - 14 - 6/2 (614/582/+32)
5. Washington Bultens - 8 - 12 - 4/4 (614/579/+35)
6. Galacticos Basket Żywiec - 8 - 11 - 3/5 (604/631/-27)
7. Double B Nation - 8 - 10 - 2/6 (609/654/-45)
8. Rosomaki - 8 - 9 - 1/7 (577/731/-154)
9. MożemY - 8 - 7 - 1/7 (561/731/-170)


(nazwa zespołu - ilość meczów - liczba punktów - zwycięstwa / porażki (kosze zdobyte / kosze stracone / bilans))

Dla ustalenia kolejności dla zespołów Shakers, Hawajskie Koszule Żory i Elefanty potrzebna była analiza "małej tabeli" obejmującej tylko wyniki meczów bezpośrednich pomiędzy wymienionymi drużynami.

Hawajskie Koszule Żory - Elefanty 64:75
Shakers - Elefanty 64:55
Shakers - Hawajskie Koszule Żory 81:74

1. Shakers - 2 - 4 - 2/0 (145/129/+16)
2. Elefanty - 2 - 3 - 1/1 (130/128/+2)
3. Hawajskie Koszule Żory - 2 - 2 - 0/2 (138/156/-18)

(nazwa zespołu - ilość meczów - liczba punktów - zwycięstwa / porażki (kosze zdobyte / kosze stracone / bilans))

O końcowej kolejności w tabeli dla zespołów Rosomaki i MożemY zadecydował mecz bezpośredni w sezonie zasadniczym.

W dwumeczach półfinałowych w 1 lidze czekają nas spotkania Butchercore – Hawajskie Koszule Żory oraz Shakers – Elefanty!






Najlepsza "5ka" 10. kolejki w 2 Lidze BLK!
04-06-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Galeria ze zdjęciami z Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3 jest dostępna na naszym FB - zapraszamy!

Grzegorz Błotko (DAAS Basket Hills Bielsko-Biała)
41 pkt (7x3), 23 zb, 5 as, 2 prz – eval 45

Artur Wilk (Czarno Biali)
20 pkt (1x3), 21 zb, 5 as, 2 bl – eval 37

Łukasz Polakowski (Wolf Gang)
25 pkt (2x3), 10 zb, 5 as, 4 prz – eval 30

Karol Lubrych (Wolf Gang)
23 pkt, 11 zb, 4 as, 1 bl – eval 33

Przemysław Kocemba (NSBB)
12 pkt, 5 zb, 1 as, 3 prz – eval 17

MVP 10. kolejki w 2 lidze został Grzegorz Błotko!






Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3
30-05-2019
Facebook Twitter

NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit

Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3 – 1 czerwca 2019 roku

Komunikat z dnia 30 maja 2019 roku

I. TERMIN I MIEJSCE
Turniej zostanie rozegrany w dniu 1 czerwca 2019 roku od godz 9:00 na obiektach kompleksu sportowego w Ośrodku Sportowo Rekreacyjnym "Victoria" przy ul. Bratków 16 w Bielsku-Białej.
Pierwsze mecze zostaną rozegrane o godz. 9:00 lub 9:30.

II. UCZESTNICY
Turniej prowadzony będzie w 4 kategoriach:
OPEN mężczyzn
U-18 M - 2001 i młodsi
U-16 K - 2003 i młodsze
U-16 M - 2003 i młodsi


Do udziału w turnieju Nutrend Grand Prix Bielska-Białej 2019 w Koszykówce 3x3 zakwalifikowane zostały następujące zespoły:

OPEN mężczyzn
1. Tokio 2020 - Czechowice-Dziedzice
2. WYCIECZKA - Bielsko-Biała
3. Team Narnia - Bielsko-Biała
4. Wątróbki1 - Wodzisław Śląski
5. Elefanty - Bielsko-Biała
6. Małe Punkty - Cieszyn
7. Parowozy - Bielsko-Biała
8. Bogdany - Cieszyn
9. KSB - Bystra
10. Dziadosgfo - Bielsko-Biała
11. Eazy Money - Tychy
12. W szafie śpisz - Cieszyn
13. UKS Szczyrk Salmopol - Szczyrk
14. Kuce z Bronksu - Cieszyn
15. RKS HUWDU - Bielsko-Biała
16. Niggs in Bielsko 2 - Bielsko-Biala

Lista rezerwowa:
1. DBN - Bielsko-Biała


U-18 M - 2001 i młodsi
1. HK Ziomki - Żory
2. JDT - Bielsko-Biała
3. Los Basketballeros - Bielsko-Biała
4. ANOBOMALIKI - Wodzisław Śląski
5. Dżony sinsy - Bielsko-Biała

U-16 K - 2003 i młodsze
1. Czupakabry - Czechowice-Dziedzice
2. Monolaurylosofonowobursztyn Team - Bielsko-Biała
3. UKS 14 - Bielsko-Biała

U-16 M - 2003 i młodsi
1. Raptors - Bielsko-Biała
2. Akademia Basketu 1 - Bielsko-Biała
3. Akademia Basketu 2 - Bielsko-Biała
4. Triple Bulls - Bielsko-Biała
5. MGNBA - Bielsko-Biała (jedyna drużyna zgłoszona do kategorii U-14 M)

III. SYSTEM ROZGRYWEK

OPEN mężczyzn
Faza grupowa - 4 grupy po 4 zespoły - mecze systemem „każdy z każdym”.
Po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy play-off.
Faza play-off (przegrywający odpada) - ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3. miejsce i finał.

U-18 M i U-16 M
Faza grupowa - 1 grupa 5 zespołów - mecze systemem „każdy z każdym”.
Mecz o 3. miejsce - trzecia i czwarta drużyna z grupy.
Finał - pierwsza i druga drużyna z grupy.

U-16 K
Faza grupowa - 1 grupa 3 zespoły - mecze systemem „każdy z każdym”.
Ostatnia drużyna z grupy zajmuje 3. miejsce.
Finał - pierwsza i druga drużyna z grupy.

IV. KONKURSY
W czasie turnieju odbędą się konkursy rzutów za 3 punkty oraz rzutów z połowy boiska, pod warunkiem dobrej pogody i rozgrywania turnieju na boiskach zewnętrznych. Zgłoszenia będziemy przyjmować w biurze zawodów podczas trwania turnieju.

V. NAGRODY
Zwycięzcy, a także zespoły zajmujące drugie i trzecie miejsce w każdej kategorii otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej, firmę NUTREND i pozostałych partnerów turnieju.
Zwycięzcy konkursów otrzymają nagrody rzeczowe.

VI. SPRAWY ORGANIZACYJNE
1. Weryfikacja i uzupełnienie ewentualnych braków w dokumentach rejestracyjnych odbędzie się w dniu zawodów od godz. 8:00 według następującego programu minutowego:

8:00 – 8:10
WYCIECZKA - Bielsko-Biała
Team Narnia - Bielsko-Biała
Parowozy - Bielsko-Biała
Dziadosgfo - Bielsko-Biała
RKS HUWDU - Bielsko-Biała
Niggs in Bielsko 2 - Bielsko-Biała
JDT - Bielsko-Biała

8:10 – 8:20
Elefanty - Bielsko-Biała
Los Basketballeros - Bielsko-Biała
Dżony sinsy - Bielsko-Biała
Raptors - Bielsko-Biała
Akademia Basketu 1 - Bielsko-Biała
Akademia Basketu 2 - Bielsko-Biała
Triple Bulls - Bielsko-Biała

8:20 – 8:30
MGNBA - Bielsko-Biała
Tokio 2020 - Czechowice-Dziedzice
KSB - Bystra
Małe Punkty - Cieszyn
Bogdany - Cieszyn
W szafie śpisz - Cieszyn
Kuce z Bronksu - Cieszyn

8:30 – 8:40
UKS Szczyrk Salmopol - Szczyrk
Wątróbki1 - Wodzisław Śląski
Eazy Money - Tychy
HK Ziomki - Żory
ANOBOMALIKI - Wodzisław Śląski

11:30 – 11:40 (kategoria U-16 K rozpocznie swoje mecze około godz. 12:00)
Czupakabry - Czechowice-Dziedzice
Monolaurylosofonowobursztyn Team - Bielsko-Biała
UKS 14 - Bielsko-Biała

2. Około godz. 8:45 odbędzie się losowanie grup.

3. Rozpoczęcie meczów od godz. 9:00 lub 9:30.
Tradycyjnie turniej rozpoczną mecze w kategorii OPEN mężczyzn.

4. Uczestnicy turnieju muszą występować w jednolitych koszulkach, najlepiej z numerami.

Organizator Bielska Liga Koszykówki
Obejrzyj film
1 Hajduk Adam 10,0
2 Wojdyła Maciej 7,9
3 Szybowicz Grzegorz 7,0
4 Adamus Mateusz 6,6
5 Rutkowski Łukasz 6,1
6 Garus Paweł 5,3
1 Hajduk Adam 10,0
2 Wojdyła Maciej 7,9
3 Szybowicz Grzegorz 7,0
4 Adamus Mateusz 6,6
5 Rutkowski Łukasz 6,1
6 Garus Paweł 5,3