19-12-2016
Facebook Twitter
Tomasz Śpiewak (Rosomaki) 24 pkt (2x3), 15 zb, 1 as, 1 prz – eval 22 Bartosz Piasecki (NSBB) 25 pkt, 12 zb, 3 as, 3 prz, 1 bl – eval 31 Konrad Kotowski (Vincal) 11 pkt, 24 zb, 3 as, 1 prz, 2 bl – eval 26 Przemysław Wadoń (Grim Reapers) 35 pkt (2x3), 10 zb, 4 as, 3 prz – eval 26 Karol Lubrych (Wrona Wings) 24 pkt (4x3), 7 zb, 6 as, 2 prz, 2 bl – eval 36 MVP 10. kolejki w 2 lidze został Karol Lubrych! |
14-12-2016
Facebook Twitter
Łukasz Majewski (Hustlerzy Andrychów) 12 pkt (1x3), 16 zb, 3 as, 3 prz, 3 bl – eval 27 Maciej Miśkiewicz (Shakers) 30 pkt (6x3), 14 zb, 3 as, 1 prz, 2 bl – eval 34 Jakub Chrapek (Galacticos Basket Żywiec) 12 pkt, 12 zb, 1 as, 1 prz, 1 bl – eval 20 Zbigniew Przybyła (Washington Bultens) 10 pkt, 15 zb, 1 as, 4 prz – eval 24 Marcin Kajor (BraveHearts Oświęcim) 32 pkt (5x3), 4 zb, 4 as, 1 prz – eval 25 MVP 9. kolejki w 1 lidze został Maciej Miśkiewicz! |
13-12-2016
Facebook Twitter
Marcin Kleszcz (DAAS Basket Hills B-B MU-18) 15 pkt, 7 zb, 3 as, 3 prz – eval 22 Mateusz Wieczorek (Elektryk Podbeskidzie) 16 pkt (4x3), 12 zb, 4 as, 6 prz, 1 bl – eval 24 Konrad Kotowski (Vincal) 21 pkt (2x3), 26 zb, 3 as, 1 prz, 1 bl – eval 39 Kamil Szopa (Vincal) 32 pkt (2x3), 11 zb, 1 as, 4 prz, 1 bl – eval 37 Bartosz Porwisz (Aurochs) 15 pkt, 8 zb, 3 as, 1 prz, 2 bl – eval 18 MVP 9. kolejki w 2 lidze został Konrad Kotowski! |
10-12-2016
Facebook Twitter
Chcielibyśmy z radością poinformować, że Krzysztof Wiewióra - prezes Bielskiej Ligi Koszykówki, w czwartek został wybrany do Rady Działalności Pożytku Publicznego funkcjonującej przy Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej! Do tego grona zostało wybranych 6 osób reprezentujących organizacje pozarządowe w naszym mieście (więcej informacji tutaj). Warto podkreślić to, że Krzysztof Wiewióra uzyskał w głosowaniu najwięcej głosów, a wraz z nim wybrani zostali - Katarzyna Dendys-Kosecka, Anna Czapla, Tomasz Lorek, Marek Mielnik i Agnieszka Słowiok. Niezależnie od organu jednostki administracyjnej, przy której działa Rada Działalności Pożytku Publicznego, zawsze jest organem doradczym, którego rolą jest konsultowanie i opiniowanie dokumentów powstałych na potrzeby tej jednostki a w szczególności: - opiniowanie projektów strategii powiatów i gmin, - opiniowanie projektów uchwał i aktów prawa miejscowego dotyczących sfer pożytku publicznego, w tym programów współpracy, - wyrażanie opinii w sprawach dotyczących funkcjonowania organizacji, - udzielanie pomocy i wyrażanie opinii w przypadku sporów pomiędzy organizacjami a administracją publiczną, - wyrażanie opinii w sprawie zlecania zadań publicznych, w tym zlecania ich organizacjom. Gratulujemy świetnego wyniku w wyborach, życzymy jak najwięcej pozytywnej energii i powodzenia w działalności dla dobra wszystkich organizacji pozarządowych w Bielsku-Białej! |
06-12-2016
Facebook Twitter
Szymon Ber (MUKK Henryk Kania Pszczyna) 18 pkt, 21 zb, 2 as, 5 prz, 1 bl – eval 37 Ben Hamdi Mohamed (Pretorianie) 30 pkt (5x3), 11 zb, 3 as, 1 prz, 2 bl – eval 35 Wojciech Jędrzejas (Narnia 420ers) 15 pkt, 18 zb, 5 as, 2 bl – eval 21 Rafał Blachura (Tokyo 2020) 21 pkt, 9 zb, 8 as, 2 prz – eval 30 Rafał Janusz (Komorowice Woodcutters) 34 pkt (8x3), 9 zb, 2 as, 2 prz, 1 bl – eval 30 MVP 10. kolejki w 3 lidze został Szymon Ber! |
01-12-2016
Facebook Twitter
Piotr Karnia (Washington Bultens) 20 pkt (2x3), 8 zb, 4 as, 3 prz – eval 20 Maciej Miśkiewicz (Shakers) 20 pkt (6x3), 8 zb, 1 as, 1 prz – eval 23 Mateusz Józefów (Galacticos Basket Żywiec) 20 pkt (2x3), 3 zb, 7 as, 2 prz – eval 21 Kamil Malarz (Double B Nation) 24 pkt, 12 zb, 4 prz, 1 bl – eval 33 Grzegorz Szybowicz (Elefanty) 31 pkt (5x3), 4 zb, 4 as – eval 29 MVP 8. kolejki w 1 lidze został Grzegorz Szybowicz! |
30-11-2016
Facebook Twitter
Komisja Dyscyplinarna BLK w składzie Marcin Jacobson i Dariusz Bielnik, na posiedzeniu w dniu 29 listopada 2016 roku, zgodnie z regulaminem Bielskiej Ligi Koszykówki, postanowiła nałożyć na zawodników drużyny Wrona Wings następujące kary będące konsekwencją ich niesportowych zachowań podczas meczu w dniu 26 listopada 2016 roku: 1. Tomasz Kliś – zawieszenie w prawach zawodnika na 1 najbliższy mecz za dwa przewinienia techniczne w jednym meczu. 2. Jędrzej Tomża – zawieszenie w prawach zawodnika na 3 najbliższe mecze za przewinienie techniczne, wbiegnięcie na boisko ze strefy ławki rezerwowych oraz agresywne zachowanie wobec sędziego. 3. Mateusz Famulok zawieszenie w prawach zawodnika na 1 najbliższy mecz za przewinienie techniczne oraz wulgaryzmy kierowane w stronę sędziów. Komisja Dyscyplinarna BLK ostrzega, że kolejny podobny incydent lub niesportowe zachowania członków drużyny Wrona Wings mogą skutkować wykluczeniem z rozgrywek Bielskiej Ligi Koszykówki. Na tym posiedzenie Komisji Dyscyplinarnej BLK zakończono. |
29-11-2016
Facebook Twitter
Krystian Wojas (DAAS Basket Hills B-B MU-18) 32 pkt (2x3), 2 zb, 3 prz, 1 bl – eval 15 Mateusz Wieczorek (Elektryk Podbeskidzie) 25 pkt (4x3), 10 zb, 1 as, 2 prz, 2 bl – eval 25 Maciej Jochacy (Rosomaki) 25 pkt, 16 zb, 5 as, 4 prz – eval 28 Jarosław Gonczarenko (Zryw Bielsko-Biała) 12 pkt, 14 zb, 3 as, 8 prz – eval 27 Michał Stańczyk (Elektryk Podbeskidzie) 19 pkt (1x3), 9 zb, 4 as, 2 prz, 2 bl – eval 22 MVP 8. kolejki w 2 lidze został Maciej Jochacy! |
29-11-2016
Facebook Twitter
Robert Szwed (Dziki Bagienne) 13 pkt (3x3), 16 zb, 1 as, 2 prz, 9 bl – eval 28 Grzegorz Kastelik (12 Małp) 29 pkt, 21 zb, 2 as, 1 prz, 1 bl – eval 43 Łukasz Kubik (Siła Ustroń) 44 pkt, 15 zb, 5 as, 2 prz, 2 bl – eval 56 Józef Szajter (Lutnia In Plus) 19 pkt (1x3), 12 zb, 8 as, 2 prz – eval 30 Marcin Szpin (Lutnia In Plus) 18 pkt, 11 zb, 1 as, 2 prz, 1 bl – eval 24 MVP 9. kolejki w 3 lidze został Łukasz Kubik! |
23-11-2016
Facebook Twitter
Wojciech Ryszka (Double B Nation) 19 pkt (5x3), 9 zb, 3 as, 5 bl – eval 26 Piotr Męcnarowski (Shakers) 14 pkt, 8 zb, 2 as, 1 bl – eval 17 Piotr Konopka (SamoObrona) 16 pkt, 13 zb, 2 as, 3 prz, 1 bl – eval 16 Kamil Malarz (Double B Nation) 13 pkt (1x3), 9 zb, 2 as, 4 bl – eval 23 Krzysztof Michna (Washington Bultens) 13 pkt (1x3), 10 zb, 9 as, 1 prz – eval 27 MVP 7. kolejki w 1 lidze został Krzysztof Michna! |
1 | Czajkowski Tomasz | 17,3 |
2 | Ryszka Wojciech | 13,7 |
3 | Marcol Piotr | 10,7 |
4 | Mohamed Hamdi Ben | 10,7 |
5 | Grajcarek Mateusz | 9,5 |
6 | Fedor Artur | 9,5 |
1 | Olma Mikołaj | 6,0 |
2 | Szopa Kamil | 5,0 |
3 | Królikowski Kamil | 5,0 |
4 | Bachta Bartłomiej | 5,0 |
5 | Zamora Stanisław | 5,0 |
6 | Seweryn Łukasz | 5,0 |