Aktualności






Najlepsza "5ka" 11. kolejki w 2 Lidze BLK!
23-12-2019
Facebook Twitter

NUTREND ESPORTMASTER We Coffee BeFit Butchercore

Bartosz Kapias (Wolf Gang)
19 pkt (1x3), 20 zb, 2 as, 5 bl – eval 39

Krystian Pajdak (Wolf Gang)
30 pkt (4x3), 6 zb, 5 as, 1 prz – eval 31

Wojciech Molitor (Team Rybnik)
20 pkt (1x3), 5 zb, 1 as, 2 prz, 1 bl – eval 20

Mateusz Honkisz (Grim Reapers)
10 pkt, 10 zb, 6 as, 3 prz – eval 22

Piotr Frydel (Czarno Biali)
23 pkt (1x3), 14 zb, 2 as, 3 prz – eval 24

MVP 11. kolejki w 2 lidze został Bartosz Kapias!






Komunikat Komisji Dyscyplinarnej BLK nr 4/45
23-12-2019
Facebook Twitter

NUTREND ESPORTMASTER We Coffee BeFit

Na posiedzeniu w dniu 18 grudnia 2019 roku, Komisja Dyscyplinarna BLK w składzie Marcin Jacobson i Dariusz Bielnik, zgodnie z Regulaminem Bielskiej Ligi Koszykówki postanowiła nałożyć na zawodnika Tadeusza Hlubińskiego (Crazy Ducks) karę w postaci zawieszenia w prawach zawodnika na trzy mecze, która jest konsekwencją jego dyskwalifikacji podczas meczu w dniu 15 grudnia 2019 roku.

Jednocześnie, biorąc pod uwagę nie budzący zastrzeżeń dyscyplinarnych jego długoletni udział w rozgrywkach BLK, a także okoliczności zajścia w jakich doszło do dyskwalifikacji, Komisja Dyscyplinarna postanowiła warunkowo zawiesić wykonanie dwóch trzecich orzeczonej kary.

Na tym posiedzenie Komisji Dyscyplinarnej BLK zakończono.






45. edycja BLK - komunikat organizacyjny
22-12-2019
Facebook Twitter

NUTREND ESPORTMASTER We Coffee BeFit

W związku z licznymi pytaniami o terminarz rozgrywek na dalszą część tego sezonu, chcielibyśmy poinformować, że dzisiaj otrzymaliśmy wykaz dostępnych dla nas terminów i mecze zaplanowane na styczeń 2020 roku powinny pojawić się na naszej stronie w najbliższy wtorek.







Najlepsza "5ka" 11. kolejki w 1 Lidze BLK!
18-12-2019
Facebook Twitter

NUTREND ESPORTMASTER We Coffee BeFit

Bartosz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory)
25 pkt, 5 zb, 9 as, 1 prz – eval 31

Tymoteusz Bednarczyk (Double B Nation)
19 pkt (2x3), 15 zb, 6 as, 3 prz, 1 bl – eval 25

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
21 pkt, 10 zb, 7 as, 1 prz – eval 30

Michał Stańczyk (Double B Nation)
25 pkt (6x3), 6 zb, 2 as – eval 18

Oktawian Przeliorz (Hawajskie Koszule Żory)
19 pkt (3x3), 12 zb, 8 as, 3 prz, 1 bl – eval 25

MVP 11. kolejki w 1 lidze został Bartosz Piasecki!






Najlepsza "5ka" 10. kolejki w 2 Lidze BLK!
18-12-2019
Facebook Twitter

NUTREND ESPORTMASTER We Coffee BeFit

Adam Hajduk (MożemY)
18 pkt (4x3), 7 zb, 16 as, 2 prz, 2 bl – eval 35

Piotr Liszka (Wolf Gang)
20 pkt (2x3), 19 zb, 12 as, 2 prz – eval 39

Wojciech Molitor (Team Rybnik)
31 pkt (2x3), 13 zb, 1 as, 2 bl – eval 35

Leszek Siwy (MożemY)
20 pkt (2x3), 13 zb, 4 as, 2 prz, 1 bl – eval 34

Karol Lubrych (Wolf Gang)
12 pkt (2x3), 9 zb, 4 as, 2 prz, 3 bl – eval 21

MVP 10. kolejki w 2 lidze został Piotr Liszka!






Najlepsza "5ka" 10. kolejki w 3 Lidze BLK!
18-12-2019
Facebook Twitter

NUTREND ESPORTMASTER We Coffee BeFit

Ireneusz Kracoń (NSBB)
33 pkt, 5 zb, 2 as, 4 prz, 3 bl – eval 38

Dawid Gronostaj (Koszykarscy Ziomale Żory)
33 pkt (4x3), 4 zb, 5 as, 3 prz – eval 18

Damian Rojek (Fourty Plus)
44 pkt (10x3), 8 zb, 1 as, 3 prz – eval 43

Krzysztof Podstawny (Snipers)
20 pkt (1x3), 7 zb, 9 as, 6 prz, 1 bl – eval 32

Daniel Siciński (Na Rondzie Team Żory)
13 pkt, 27 zb, 1 as, 1 prz, 2 bl – eval 31

MVP 10. kolejki w 3 lidze został Damian Rojek!






Najlepsza "5ka" 10. kolejki w 1 Lidze BLK!
11-12-2019
Facebook Twitter

NUTREND ESPORTMASTER We Coffee BeFit

Bartosz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory)
24 pkt, 9 zb, 8 as, 2 prz – eval 34

Bartłomiej Bachta (Butchercore)
17 pkt (1x3), 12 zb, 2 as, 3 prz, 1 bl – eval 26

Oskar Janicki (Wrona Wings)
52 pkt (6x3), 5 zb, 5 as, 1 prz – eval 46

Tomasz Dąbkowski (Wrona Wings)
7 pkt, 17 zb, 2 as, 1 prz, 1 bl – eval 26

Oktawian Przeliorz (Hawajskie Koszule Żory)
25 pkt (2x3), 5 zb, 8 as, 1 prz – eval 26

MVP 10. kolejki w 1 lidze został Oskar Janicki!






Najlepsza "5ka" 9. kolejki w 1 Lidze BLK!
04-12-2019
Facebook Twitter

NUTREND ESPORTMASTER We Coffee BeFit

Paweł Miśkiewicz (Shakers)
39 pkt (4x3), 13 zb, 7 as, 2 bl – eval 39

Kamil Pietrysko (Butchercore)
16 pkt (1x3), 4 zb, 3 as, 1 prz – eval 18

Dominik Caputa (Galacticos Basket Żywiec)
22 pkt (4x3), 7 zb, 4 as, 1 prz – eval 30

Michał Grygier (Washington Bultens)
19 pkt (3x3), 11 zb, 2 as, 3 prz, 1 bl – eval 23

Wojciech Żak (Washington Bultens)
19 pkt (3x3), 2 zb, 6 as, 5 prz – eval 22

MVP 9. kolejki w 1 lidze został Paweł Miśkiewicz!






Najlepsza "5ka" 9. kolejki w 2 Lidze BLK!
04-12-2019
Facebook Twitter

NUTREND ESPORTMASTER We Coffee BeFit

Piotr Liszka (Wolf Gang)
22 pkt, 14 zb, 12 as, 6 prz – eval 47

Krystian Pajdak (Wolf Gang)
30 pkt (6x3), 3 zb, 4 as, 3 prz – eval 32

Wojciech Molitor (Team Rybnik)
25 pkt, 11 zb, 3 as, 1 bl – eval 32

Leszek Siwy (MożemY)
11 pkt (1x3), 10 zb, 10 as, 2 prz – eval 25

Mateusz Honkisz (Grim Reapers)
17 pkt, 12 zb, 4 as, 1 prz – eval 24

MVP 9. kolejki w 2 lidze został Piotr Liszka!






Najlepsza "5ka" 9. kolejki w 3 Lidze BLK!
04-12-2019
Facebook Twitter

NUTREND ESPORTMASTER We Coffee BeFit

Mateusz Mucha (Na Rondzie Team Żory)
30 pkt (4x3), 17 zb, 7 as, 2 prz, 2 bl – eval 41

Tomasz Rezik (ADEX Basket Team)
24 pkt, 25 zb, 6 as, 2 bl – eval 29

Kamil Nowacki (Przekręty)
17 pkt, 9 zb, 2 as – eval 19

Daniel Siciński (Na Rondzie Team Żory)
16 pkt, 18 zb, 2 as, 1 bl – eval 32

Wojciech Jędrzejas (KS Bystra)
29 pkt (6x3), 3 zb, 1 prz, 1 bl – eval 21

MVP 9. kolejki w 3 lidze został Mateusz Mucha!
Obejrzyj film
1 Łukasiak Szymon 7,0
2 Master Marcin 7,0
3 Hajduk Adam 6,7
4 Wojdyła Maciej 6,6
5 Garus Paweł 6,4
6 Staszkiewicz Jakub 6,3
1 Miśkiewicz Paweł 4,0
2 Pietrysko Kamil 4,0
3 Garus Paweł 3,8
4 Stolarczyk Piotr 3,7
5 Usendiam Bassey 3,6
6 Żak Wojciech 3,5