NAJBLIŻSZE SPOTKANIA
lp. termin nazwa spotkania nr liga faza rozgrywek grupa
1 2020-02-29 09:00 Maximus Team - Yunques Voladores 19 III runda zasadnicza A
2 2020-02-29 10:30 Fourty Plus - Przekręty 20 III runda zasadnicza B
3 2020-02-29 12:00 Crazy Ducks - Koszykarscy Ziomale Żory 21 III runda zasadnicza A
4 2020-02-29 13:30 Pretorianie - Snipers 22 III runda zasadnicza -
5 2020-02-29 15:00 Grim Reapers - Czarno Biali 23 II runda zasadnicza -
6 2020-03-01 16:20 Ocean Crew - Wolf Gang 24 I runda zasadnicza -
7 2020-03-01 18:00 Butchercore - MożemY 25 I runda zasadnicza -
8 2020-03-01 19:40 Hawajskie Koszule Żory - Elefanty 26 I runda zasadnicza -
OSTATNIE WYNIKI
lp. termin nazwa spotkania wynik
1 2020-02-23 19:40 Shakers - Double B Nation 90:67
2 2020-02-23 18:00 Washington Bultens - Wolf Gang 84:58
3 2020-02-23 16:20 Butchercore - Ocean Crew 78:67
4 2020-02-22 17:20 KS Bystra - Rosomaki 91:59
5 2020-02-22 15:40 LA 2028 - Team Rybnik 63:80
6 2020-02-22 14:00 Basket Hills Bielsko-Biała - Hustlerzy Andrychów 73:71
7 2020-02-22 12:20 Czarno Biali - Na Rondzie Team Żory 82:106
8 2020-02-22 10:40 Koszykarscy Ziomale Żory - Yunques Voladores 88:43
TABELA LIGA I
lp. nazwa punkty + - bilans
1 Butchercore 2 78 67 11
2 Washington Bultens 2 84 58 26
3 Shakers 2 90 67 23
4 Wolf Gang 1 58 84 -26
5 Ocean Crew 1 67 78 -11
6 Double B Nation 1 67 90 -23
TABELA LIGA II
lp. nazwa punkty + - bilans
1 KS Bystra 4 162 127 35
2 Team Rybnik 3 148 134 14
3 Basket Hills Bielsko-Biała 3 140 152 -12
4 LA 2028 3 144 147 -3
5 Hustlerzy Andrychów 3 148 148 0
6 Rosomaki 2 134 168 -34
7 Na Rondzie Team Żory 2 106 82 24
8 Czarno Biali 1 82 106 -24
TABELA LIGA III
lp. nazwa punkty + - bilans
TABELA LIGA III
lp. nazwa punkty + - bilans
1 Koszykarscy Ziomale Żory 2 88 43 45
2 NSBB 2 73 64 9
3 12 Małp 2 105 39 66
4 Kentuchy Bucks 2 76 74 2
5 Yunques Voladores 1 43 88 -45
6 All Starsi 1 39 105 -66
7 Maximus Team 1 64 73 -9
8 Crazy Ducks 1 74 76 -2
TABELA LIGA III
lp. nazwa punkty + - bilans
1 Snipers 2 88 65 23
2 Fourty Plus 2 101 68 33
3 Pretorianie 2 67 45 22
4 Akademia Basketu 2 69 57 12
5 Żywiec Basket Crew 1 65 88 -23
6 Sprintex Team 1 68 101 -33
7 ADEX Basket Team 1 57 69 -12
8 Przekręty 1 45 67 -22
Obejrzyj film
1 Wojdyła Maciej 7,0
2 Miśkiewicz Paweł 7,0
3 Karnia Piotr 6,0
4 Garus Paweł 6,0
5 Kręcichwost Tomasz 5,0
6 Żak Wojciech 4,0
1 Ber Szymon 13,0
2 Dąbkowski Tomasz 13,0
3 Viscardi Jan 11,0
4 Konopka Piotr 10,0
5 Miśkiewicz Maciej 9,0
6 Bednarczyk Michał 9,0
vdl