12-04-2019
Facebook Twitter
NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit Na posiedzeniu w dniu 10 kwietnia 2019 roku Komisja Dyscyplinarna BLK w składzie Marcin Jacobson i Dariusz Bielnik, zgodnie z regulaminem Bielskiej Ligi Koszykówki, postanowiła: 1. Utrzymać regulaminową karę dwóch meczów zawieszenia dla zawodnika Damiana Kuczmierczyka z drużyny Double B Nation za otrzymanie w dniu 31 marca 2019 roku, czwartego faulu technicznego w 44. edycji Bielskiej Ligi Koszykówki. 2. Nałożyć karę dwóch meczów zawieszenia dla wykluczonego z zawodów w dniu 7 kwietnia 2019 roku, zawodnika Mateusza Żebroka, za faul techniczny, a następnie faul dyskwalifikujący. Jednocześnie Komisja Dyscyplinarna BLK ostrzega ukaranego zawodnika, że w przypadku powtórzenia podobnych zachowań, zostanie relegowany z ligi. Na tym posiedzenie Komisji Dyscyplinarnej BLK zakończono. |
09-04-2019
Facebook Twitter
NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit Paweł Miśkiewicz (Shakers) 20 pkt (6x3), 4 zb, 6 as, 2 prz – eval 26 Piotr Karnia (Washington Bultens) 15 pkt (1x3), 5 zb, 4 as, 4 prz – eval 25 Piotr Męcnarowski (Shakers) 18 pkt, 7 zb, 2 as, 1 bl – eval 22 Leszek Siwy (MożemY) 22 pkt (2x3), 9 zb, 2 as, 1 prz, 1 bl – eval 30 Piotr Konopka (Washington Bultens) 21 pkt, 4 zb, 2 prz, 1 bl – eval 21 MVP 5. kolejki w 1 lidze został Paweł Miśkiewicz! |
09-04-2019
Facebook Twitter
NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit Bartłomiej Bachta (Bsbrothers.pl) 25 pkt (1x3), 13 zb, 7 prz – eval 25 Michał Tomiak (Hustlerzy Andrychów) 19 pkt (3x3), 10 zb, 7 as – eval 24 Łukasz Polakowski (Wolf Gang) 30 pkt (7x3), 8 zb, 2 as – eval 25 Michał Siewior (Tokyo 2020) 13 pkt, 7 zb, 1 as, 2 prz, 1 bl – eval 21 Karol Rokowski (Hustlerzy Andrychów) 12 pkt, 6 zb, 5 as, 1 prz – eval 20 MVP 5. kolejki w 2 lidze został Łukasz Polakowski! |
09-04-2019
Facebook Twitter
NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit Kajetan Błaszczyk (Akademia Basketu) 21 pkt, 13 zb, 4 prz, 3 bl – eval 28 Ben Hamdi Mohamed (Wolves) 21 pkt, 10 zb, 1 as, 4 prz – eval 25 Michał Grzonka (Team Rybnik) 27 pkt (2x3), 12 zb, 3 as, 1 prz – eval 36 Szymon Bobrek (Ała Boli) 25 pkt (2x3), 7 zb, 7 as, 3 prz, 2 bl – eval 29 Paweł Ziarnik (Ała Boli) 14 pkt, 9 zb, 4 as, 2 prz, 1 bl – eval 25 MVP 7. kolejki w 3 lidze został Michał Grzonka! |
03-04-2019
Facebook Twitter
NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit Z radością chcielibyśmy poinformować, że otrzymaliśmy dotację z Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej na działalność statutową Bielskiej Ligi Koszykówki w 2019 roku! Przygotowana przez nas oferta w otwartym konkursie na realizację zadań własnych Gminy Bielsko-Biała z zakresu kultury fizycznej przez podmioty prowadzące działalność w sferze pożytku publicznego, została jak co roku wysoko oceniona przez Komisję Konkursową - otrzymaliśmy aż 207 punktów, co przełożyło się na 100% wnioskowanych kosztów kwalifikowanych! Z pewnością świadczy to z jednej strony o profesjonalnym przygotowaniu do ubiegania się o dotację, a z drugiej strony bardzo dobrym odbiorze naszej wieloletniej działalności, dziękujemy! |
03-04-2019
Facebook Twitter
NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit Bartosz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory) 42 pkt, 12 zb, 3 as, 4 prz, 2 bl – eval 43 Michał Grygier (Washington Bultens) 18 pkt (2x3), 8 zb, 3 as, 3 prz, 1 bl – eval 23 Maciej Goryl (Elefanty) 26 pkt (1x3), 6 zb, 2 prz, 2 bl – eval 24 Tymoteusz Bednarczyk (Double B Nation) 22 pkt (3x3), 14 zb, 6 as, 2 prz – eval 29 Grzegorz Szybowicz (Elefanty) 14 pkt (2x3), 7 zb, 11 as, 2 prz – eval 23 MVP 4. kolejki w 1 lidze został Bartosz Piasecki! |
03-04-2019
Facebook Twitter
NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit Łukasz Mączka (NSBB) 14 pkt, 8 zb, 2 as, 1 prz, 1 bl – eval 20 Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów) 20 pkt, 10 zb, 7 as, 1 prz – eval 32 Oskar Janicki (Wrona Wings) 50 pkt (2x3), 5 zb, 4 as, 4 prz – eval 51 Artur Wilk (Czarno Biali) 10 pkt, 13 zb, 5 as, 1 prz – eval 22 Grzegorz Błotko (DAAS Basket Hills Bielsko-Biała) 29 pkt (5x3), 9 zb, 3 as – eval 24 MVP 4. kolejki w 2 lidze został Oskar Janicki! |
03-04-2019
Facebook Twitter
NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit Marcin Matuszek (Przekręty) 14 pkt (1x3), 7 zb, 5 as, 1 bl – eval 21 Antoni Gołębiewski (KS Bystra) 22 pkt (6x3), 13 zb, 3 as, 1 prz, 1 bl – eval 27 Dawid Gronostaj (Koszykarscy Ziomale Żory) 23 pkt (3x3), 11 zb, 5 as, 2 prz, 1 bl – eval 26 Daniel Sekuła (Koszykarscy Ziomale Żory) 21 pkt (1x3), 5 zb, 3 as, 5 prz, 1 bl – eval 23 Dominik Nawrocki (Houston Buckets) 28 pkt, 23 zb, 2 as, 2 bl – eval 45 MVP 6. kolejki w 3 lidze został Dawid Gronostaj! |
27-03-2019
Facebook Twitter
NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit Maciej Goryl (Elefanty) 17 pkt, 7 zb, 3 as, 7 prz, 4 bl – eval 31 Przemysław Podgórniak (Washington Bultens) 11 pkt (2x3), 11 zb, 9 as, 3 prz – eval 24 Grzegorz Szybowicz (Elefanty) 33 pkt (6x3), 6 zb, 8 as, 1 prz, 1 bl – eval 37 Kamil Malarz (Double B Nation) 19 pkt, 24 zb, 2 as, 2 prz – eval 36 Maciej Miśkiewicz (Shakers) 15 pkt (2x3), 12 zb, 4 as, 2 prz – eval 24 MVP 3. kolejki w 1 lidze został Grzegorz Szybowicz! |
27-03-2019
Facebook Twitter
NUTREND SPORTMASTER We Coffee BeFit Rafał Żaba (Fourty Plus) 19 pkt (1x3), 8 zb, 8 as, 3 prz – eval 27 Grzegorz Kastelik (12 Małp) 16 pkt, 6 zb, 3 as – eval 19 Robert Szwed (Wolves) 28 pkt (4x3), 6 zb, 3 as, 1 prz, 3 bl – eval 31 Mariusz Grążawski (Fourty Plus) 40 pkt, 9 zb, 6 as, 7 prz – eval 51 Ben Hamdi Mohamed (Wolves) 28 pkt (6x3), 16 zb, 4 as, 2 prz – eval 34 MVP 5. kolejki w 3 lidze został Mariusz Grążawski! |
1 | Grygier Michał | 6,0 |
2 | Rogacz Dawid | 5,0 |
3 | Szopa Kamil | 4,0 |
4 | Wojas Kamil | 3,7 |
5 | Habdas Jakub | 3,7 |
6 | Tarnawa Dawid II | 3,5 |
1 | Grygier Michał | 6,0 |
2 | Rogacz Dawid | 5,0 |
3 | Szopa Kamil | 4,0 |
4 | Habdas Jakub | 3,7 |
5 | Wojas Kamil | 3,7 |
6 | Tarnawa Dawid II | 3,5 |