Aktualności






Najlepsza "5ka" 3. kolejki w 1 Lidze BLK!
11-03-2020

Tomasz Staniek (Elefanty)
8 pkt (1x3), 13 zb, 1 as, 1 prz, 2 bl – eval 20

Kamil Malarz (Double B Nation)
11 pkt (1x3), 19 zb, 1 as, 1 prz, 2 bl – eval 24

Sławomir Kruczek (Washington Bultens)
26 pkt (5x3), 3 zb, 1 as, 5 prz, 1 bl – eval 29

Wojciech Żak (Washington Bultens)
20 pkt (4x3), 3 zb, 6 as, 4 prz – eval 25

Mariusz Słodownik (Elefanty)
12 pkt (2x3), 3 zb, 6 as – eval 15

MVP 3. kolejki w 1 lidze został Sławomir Kruczek!






Najlepsza "5ka" 4. kolejki w 3 Lidze BLK!
11-03-2020

Mateusz Ilkiewicz (NSBB)
17 pkt (4x3), 9 zb, 2 as, 3 prz, 2 bl – eval 27

Artur Fedor (Pretorianie)
23 pkt, 16 zb, 6 as, 1 prz, 2 bl – eval 40

Szymon Lipka (Koszykarscy Ziomale Żory)
48 pkt (4x3), 4 zb, 5 as, 4 prz – eval 40

Maciej Jochacy (Crazy Ducks)
41 pkt (1x3), 7 zb, 1 as, 4 prz, 2 bl – eval 37

Marcin Sulkowski (Maximus Team)
37 pkt (6x3), 3 zb, 9 as, 4 prz – eval 40

MVP 4. kolejki w 3 lidze został Szymon Lipka!






Najlepsza "5ka" 2. kolejki w 1 Lidze BLK!
05-03-2020

Oskar Janicki (Ocean Crew)
30 pkt (3x3), 2 zb, 5 as, 4 prz – eval 29

Michał Grygier (Ocean Crew)
16 pkt (2x3), 12 zb, 8 as, 3 prz, 1 bl – eval 27

Adam Hajduk (MożemY)
26 pkt (1x3), 4 zb, 6 as, 3 prz, 1 bl – eval 29

Maciej Goryl (Elefanty)
23 pkt, 13 zb, 1 as, 2 prz – eval 29

Bartosz Piasecki (Hawajskie Koszule Żory)
25 pkt, 12 zb, 6 as, 2 bl – eval 32

MVP 2. kolejki w 1 lidze został Oskar Janicki!






Najlepsza "5ka" 3. kolejki w 3 Lidze BLK!
04-03-2020

Daniel Sekuła (Koszykarscy Ziomale Żory)
31 pkt (2x3), 4 zb, 4 as, 1 prz – eval 33

Marcin Sulikowski (Maximus Team)
15 pkt (2x3), 11 zb, 16 as, 7 prz – eval 34

Szymon Lipka (Koszykarscy Ziomale Żory)
32 pkt (4x3), 4 zb, 10 as, 7 prz – eval 41

Krzysztof Żak (Maximus Team)
29 pkt, 12 zb, 2 as, 1 prz – eval 34

Mariusz Grążawski (Fourty Plus)
33 pkt, 12 zb, 1 as, 2 prz – eval 34

MVP 3. kolejki w 3 lidze został Szymon Lipka!






Najlepsza "5ka" 1. kolejki w 1 Lidze BLK!
27-02-2020

Maciej Wojdyła (Butchercore)
12 pkt (2x3), 4 zb, 7 as, 3 prz – eval 22

Piotr Karnia (Washington Bultens)
16 pkt, 6 zb, 6 as, 2 prz – eval 20

Maciej Miśkiewicz (Shakers)
21 pkt (4x3), 9 zb, 2 as – eval 24

Paweł Miskiewicz (Shakers)
23 pkt (3x3), 6 zb, 7 as, 1 prz, 1 bl – eval 21

Piotr Marcol (Butchercore)
25 pkt (5x3), 3 zb, 1 as, 1 prz, 1 bl – eval 14

MVP 1. kolejki w 1 lidze został Maciej Miśkiewicz!






Najlepsza "5ka" 2. kolejki w 2 Lidze BLK!
26-02-2020

Robert Kozielski (Na Rondzie Team Żory)
29 pkt, 20 zb, 2 as, 1 prz – eval 38

Jakub Habdas (KS Bystra)
16 pkt, 7 zb, 3 as, 6 prz, 2 bl – eval 30

Mateusz Czekajło (Na Rondzie Team Żory)
27 pkt, 5 zb, 7 as, 5 prz, 1 bl – eval 37

Kajetan Błaszczyk (Basket Hills Bielsko-Biała)
25 pkt (1x3), 10 zb, 2 as, 2 prz, 3 bl – eval 24

Paweł Muras (Team Rybnik)
6 pkt, 20 zb, 1 as – eval 18

MVP 2. kolejki w 2 lidze został Robert Kozielski!






Najlepsza "5ka" 2. kolejki w 3 Lidze BLK!
26-02-2020

Artur Fedor (Pretorianie)
15 pkt, 14 zb, 3 as, 4 prz – eval 22

Bartosz Ber (Koszykarscy Ziomale Żory)
29 pkt, 28 zb, 1 as, 3 bl – eval 45

Daniel Sekuła (Koszykarscy Ziomale Żory)
27 pkt (2x3), 7 zb, 4 as, 1 prz – eval 30

Bartosz Bieroński (Pretorianie)
7 pkt, 15 zb, 4 as, 1 bl – eval 16

Arkadiusz Heród (Yunques Voladores)
17 pkt (5x3), 3 zb, 1 prz – eval 11

MVP 2. kolejki w 3 lidze został Bartosz Ber!






Gramy dla Kacpra Pysia!
22-02-2020

Na prośbę zaprzyjaźnionej z nami Amatorskiej Ligi Siatkówki w Bielsku-Białej, chcielibyśmy zaprosić wszystkich do udziału w amatorskim turnieju siatkówki, który odbędzie się w niedzielę (1 marca) na Hali pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26 w Bielsku-Białej!

Ten turniej to tylko część dużej imprezy, której głównym celem będzie zebranie środków na rehabilitację dla 12-letniego Kacpra Pysia!

Więcej szczegółów, dokładny harmonogram imprezy w specjalnym wydarzeniu na FB i na załączonych plakatach, zapraszamy!






Najlepsza "5ka" 1. kolejki w 2 Lidze BLK!
20-02-2020

Bartosz Sierp (Hustlerzy Andrychów)
8 pkt, 8 zb, 14 as, 1 bl – eval 23

Rafał Rabsztyn (KS Bystra)
12 pkt, 17 zb, 1 as, 2 prz, 2 bl – eval 19

Jonathan Fragoso (LA 2028)
15 pkt (1x3), 11 zb, 6 as, 1 prz – eval 21

Jakub Gąsiorek (Basket Hills Bielsko-Biała)
22 pkt (3x3), 12 zb, 4 as, 1 prz – eval 25

Dawid Czarniak (Rosomaki)
34 pkt (7x3), 8 zb, 8 as, 3 prz – eval 37

MVP 1. kolejki w 2 lidze został Bartosz Sierp!






Najlepsza "5ka" 1. kolejki w 3 Lidze BLK!
20-02-2020

Mateusz Matyja (Akademia Basketu)
6 pkt, 19 zb, 3 prz, 1 bl – eval 20

Mariusz Grążawski (Fourty Plus)
37 pkt, 17 zb, 1 as, 3 prz, 2 bl – eval 47

Krzysztof Szumowski (Kentuchy Bucks)
13 pkt, 15 zb, 1 as, 1 prz – eval 23

Jarosław Grygierczyk (Snipers)
18 pkt (1x3), 8 zb, 4 as, 1 prz – eval 22

Michał Koźlik (12 Małp)
23 pkt (2x3), 5 zb, 3 as – eval 26

MVP 1. kolejki w 3 lidze został Mariusz Grążawski!
Obejrzyj film
1 Mirnyi Roma 70,0%
2 Świerczewski Tomasz 60,0%
3 Wieczorek Mateusz 55,6%
4 Hajduk Adam 54,3%
5 Tokarski Rafał 53,8%
6 Matoga Mikołaj 51,7%
1 Piasecki Bartosz 13,6
2 Męcnarowski Piotr 13,5
3 Fenrych Jakub 12,4
4 Staniek Tomasz 11,5
5 Malarz Kamil 11,0
6 Przybyła Zbigniew 10,8